Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Suhted, suhtlemineSeksKehakultuur

Armastuse meistriklass
Mehe ja naise suhete akadeemia


„Armastuse meistriklass” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Armastuse meistriklass Mehe ja naise suhete akadeemia kaanepilt – front cover


Autor: Jevgenia Frolova.


Vene keelest tõlkinud Anneli Sihvart.


Originaali pealkiri: Мастерская любви.


Toimetanud Linda Järve. Kujundanud Jan Garshnek.
„Armastuse meistriklass” – tutvustus


Naine on särav, vapustav, seksuaalne, ligitõmbav ja meelitav... Ometi – tuhanded ja tuhanded kaunid, targad ja hoolitsetud naised on üksikud, kuid samas köidab mõni välimuse poolest täiesti tavaline naine mehi mingil arusaamatul moel.

Naised sageli ei aimagi, et õrna naiselikkuse võimu kunsti on võimalik õppida. Juba ammustel aegadel tegeldi sellega suletud naiskloostrites või anti teadmisi ja oskusi isiklikult edasi valitsejate armastatud naistele ja armukestele. Armastuskunstis meisterlikkuse saavutamine nõuab aga jõupingutusi, treeninguid ja, mis kõige tähtsam, vaibumatut täiuslikkuse igatsust.

Võib-olla teid üllatab, et tänapäevase haridusega arst otsustas pühendada oma raamatu sakraalsele naiselikkuse kunstile juhtida intiimlihaseid, millest on juttu rohkem kui seitsme tuhande aasta vanustes traktaatides. Ent suurem osa edukaid naisi on arvanud ja arvavad, et niisuguse meisterlikkuse valdamine on naiseliku täiuslikkuse saavutamise lahutamatu osa. Ainult see kaunitar, kes on ise tulvil naudingut ja valitseb suurepäraselt oma keha iga rakku, võib anda oma armsamale kire võimsat energiat ning siis teeb armastatu ka tema tõeliselt õnnelikuks.

Lugedes raamatut „Armastuse meistriklass”, õppige ennast tundma, armastage ja hellitage oma naiselikku olemust ning olge õnnelikud! Tehes harjutusi, mida on siin raamatus tutvustatud, võite alguses saavutada naudingu tipphetke üksi, seejärel aga hõlpsasti ja sundimatult oma partnerile öelda, millised nüansid õrna kire teadusest just nimelt sulle sobivad.Raamatu „Armastuse meistriklass” sisukord

Raamatu „Armastuse meistriklass” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Armastuse meistriklass” seonduvad märksõnad: naised, seksuaalsus, seksuaalsuhted, suguelu, orgasm, seksuaalkäitumine, kehalised harjutused, käsiraamatudRaamatu „Armastuse meistriklass” tehnilised andmed


„Armastuse meistriklass” on pehmekaaneline raamat, 187 lk; 14,1 × 21,0 cm; ↔ 1,5 cm; 216 g.


Raamat „Armastuse meistriklass” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Armastuse meistriklass” ilmumisandmed: Pegasus, 2011


ISBN/EAN: 9789949472420 (978-9949-472-42-0)Soovitame lisaks väljaandele „Armastuse meistriklass” vaadata ka neid trükiseid:


Topeltelu
Topeltelu

22.22


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525