Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Elulood, mälestused, biograafiadTurism, reisikirjad, reisijuhidKokaraamatud

Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas


„Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas kaanepilt – front cover

Hind: 25.95


Autor: Frances Mayes.


Inglise keelest tõlkinud Anne Kahk.


Originaali pealkiri: A place in the world.


Toimetanud Valli Voor. Kujundanud Liis Karu.
„Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” – tutvustus


„Ütle mulle, KUS sa oled, ja mina ütlen, KES sa oled.”

Ühtaegu pitsiliselt õrn ja kaljusid paigast nihutavalt jõuline, samas unistav ja realistlik, põnevaid ajalooseiku puistav ja eri kultuuride isikupära austav – selline on Eestiski menukiks saanud „Toscana päikese all” autori uus reisi- ja mõtisklusraamat, milles maailmarändurist romantik otsib kodu mõiste sügavamat tähendust, pakub vahepaladeks oma lemmiktoitude retsepte ega unusta lisada näpuotsaga ka huumorit. Autori arvates väljendab kodusse suhtumine olulisi tahke inimese olemusest. Igatahes käsitleb ta seda teemat süvitsi, viib lugeja oma sõprade kodudesse, põikab lapsepõlve ja paikadesse, kus talle on tundunud, et just sinna võikski elama jääda. Tema ilmekas stiil annab edasi kujutluspilte ja isegi -lõhnu, nagu vaid luuletajal seda teha õnnestub.

Frances Mayes on ameeriklannast luulekunstiprofessor, kelle võõraste paikade ja eriti Itaalia elu uudistamise raamat „Toscana päikese all” (1996) püsis üle kahe ja poole aasta New York Timesi bestsellerite seas ning mille põhjal tehtud mängufilmi (2003) peaosas särab Diane Lane. Kirjaniku reisi- ja mälestusteraamatutest on rahvusvaheliselt menukaks osutunud ka „Bella Toscana”, „Toscana argipäev” ja „Aasta maailmas” ning rikkaliku pildimaterjaliga Toscana-teemalised raamatud „In Tuscany”, „Bringing Tuscany Home” ja „The Tuscan Sun Cookbook”. Lisaks kuuluvad Mayesi loomingu hulka romaanid „Swan” ja „Naised päikesevalguses”, kuus luuleraamatut ja kaalukas luulekunstiõpik „The Discovery of Poetry”. Frances Mayesi loomingut on tõlgitud rohkem kui poolesajasse keelde.Raamatu „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” sisukord

Raamatu „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” seonduvad märksõnad: ameeriklased, kodu, argikultuur, eluviis, toiduvalmistamine, toitumistavad, ameerika, ilukirjandus, autobiograafilised romaanid, reisikirjad, toiduretseptidRaamatu „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” tehnilised andmed


„Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” on kõvakaaneline raamat, 296 lk; 15,1 × 20,7 cm; ↔ 2,6 cm; 412 g.


Raamat „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” ilmumisandmed: Varrak, 2023


ISBN/EAN: 9789985358245

Ostan „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” hinnaga 25.95Veel üllitisi „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Üks paik laias ilmas: kodu tähendust otsimas” vaadata ka neid trükiseid:


Päevik
Päevik

14.90


Diskursus
Diskursus

14.94


Topeltelu
Topeltelu

22.22


Sigmund
Sigmund

19.91


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525