Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LoodusLuuleElulood, mälestused, biograafiad

Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses


„Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses kaanepilt – front cover

Hind: 21.70


Autor: Marc Hamer.


Inglise keelest tõlkinud Lii Tõnismann.


Originaali pealkiri: How to catch a mole: and find yourself in nature.


Toimetanud Kai Nurmik. Kaane kujundanud Suzanne Dean. Illustratsioonid: Joe McLaren.
„Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” – tutvustus


„Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” on elujaatav raamat maaelust, looduse ringkäigust, üksildusest, surelikkusest ja rahulolust – seda kõike pakub uue nurga alt suurepärane looduskirjanik, ametilt vana kooli mutipüüdja.
Ehkki üsna tavaline loom, on mutt ka omajagu saladuslik: tema harjumused on mõistatuslikud, anatoomiline ehitus kummaline ja ta elab täiesti üksi. Marc Hamer on muttidega tuttavam kui enamik meist, seda nii tänu oma pikale tööelule Walesi rohumaadel kui ka noorukipõlve kogemustele, kui ta kodutuna maakohtades ringi rändas ja ööseks põõsa alla magama heitis.
Ilusas ja meditatiivses raamatus „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” jutustab Marc loo endast ja vaatleb, mida mutid ja elu keset loodust võiksid meile meie enda inimsuse ja rahulolupüüdluste kohta kõneleda.

Raamat „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” on looduskirjanduse pärl, mis ülistab meelerahu ja tõdemust, et meid ümbritsev maailm on imeline.Raamatu „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” sisukord

Raamatu „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” seonduvad märksõnad: mutt, kahjurid, loodusjutud, mälestused, luuletusedRaamatu „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” tehnilised andmed


„Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 232 lk; 13,1 × 20,0 cm; ↔ 2,1 cm; 267 g.


Raamat „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” ilmumisandmed: Varrak, 2019


ISBN/EAN: 9789985345955 (978-9985-3-4595-5)

Ostan „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” hinnaga 21.70Soovitame lisaks väljaandele „Kuidas püüda mutti ... ja leida ennast looduses” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525