Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Noormeestele, poisteleNoorteleLastekasvatus

Poiste raamat
Murdeea teejuht


„Poiste raamat” on kõvakaaneline raamat sarjast Murdeea teejuht. Raamatu seisukord: uus.

Poiste raamat Murdeea teejuht kaanepilt – front cover

Hind: 26.96


Autorid: Ellen Støkken Dahl, Nina Brochmann.


Norra keelest tõlkinud Riina Hanso.


Originaali pealkiri: Gutteboka.


Toimetanud Tiina Kuusk. Illustratsioonid: Magnhild Winsnes.


Sarja nimetus: Murdeea teejuht.
„Poiste raamat” – tutvustus


Mis on märg unenägu? Millal mul habe kasvama hakkab? Kuidas kellegagi käima hakata? Mida tähendavad isiklikud piirid?

Sellest ei pääse üle ega ümber: keha muutub, hormoonid võtavad võimust ja ajus toimuvad suured ümberkorraldused. Seda aega nimetatakse murdeeaks. Raamatust „Poiste raamat” leiad vastused kõigile oma küsimustele.

Raamatu „Poiste raamat” autorid on needsamad norra arstid Nina Brochmann ja Ellen Støkken Dahl, kes on kirjutanud ka „Tüdrukute raamatu”. Nüüd on poiste kord!

Lahedad pildid on joonistanud Magnhild Winsnes.

Nina Brochmann (sündinud 1987) ja Ellen Støkken Dahl (sündinud 1991) on arstid ja kirjanikud, kes elavad Oslos. Nad püüavad oma ühise rahvavalgustusliku projekti raames inimestele paremaid teadmisi pakkudes parandada nende suhtumist oma seksuaalsusse ja kehasse. Sestpeale, kui nad 2011. aastal meditsiinitudengitena kohtusid, on nad pidanud seksuaalõpetuse loenguid koolides ja pagulaskeskustes, loonud teadusblogi Underlivet, pidanud saja maailma enim vaadatud TED-loengute hulka kuuluva loengu neitsilikkuse kohta levivatest müütidest ning teinud arstitööd Olafia kliinikus, internetiportaalis Sex og Samfunn ja SUSS-abitelefoni meeskonnas. Nende tööst on räägitud sellistes meediaväljaannetes ja -kanalites nagu The Times, El País, BBC, The Economist ja Frankfurter Allgemeine.

Nende esimesest raamatust „Tipp-topp tupp” (2017) sai rahvusvaheline bestseller, mis on tõlgitud 36 keelde. Raamat oli nii Brage auhinna kui ka Språkpriseni keeleauhinna nominent. „Tüdrukute raamat” (2019) sai Norra kultuuriministeeriumi auhinna parima lastele ja noortele mõeldud tarbekirjanduse kategoorias ning valiti mainekasse kataloogi „The White Ravens”, mis tutvustab enam kui 300 kõige märkimisväärsemat 2019. aastal ilmunud lasteraamatut.

Magnhild Winsnes (sündinud 1980) on illustraator ja animaator. Ta debüteeris 2017. aastal graafilise romaaniga „Hysj”. Selle eest sai ta mitmeid auhindu, teiste hulgas Norra kriitikute auhinna, auhinna parima debüüdi eest laste- ja noortekirjanduses ning kuldmedali visuaalse kommunikatsiooni konkursilt Visuelt. Ta illustreeris ka „Tüdrukute raamatu”, mille eest võitis Norras aasta kauneimate raamatute kategoorias kuldmedali.Raamatu „Poiste raamat” sisukord

Raamatu „Poiste raamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Poiste raamat” seonduvad märksõnad: poisid, teismelised, murdeiga, füüsiline areng, seksuaalne areng, vaimne areng, seksuaalsus, seksuaalkäitumine, väärkohtlemine, ennetamine, käsiraamatudRaamatu „Poiste raamat” tehnilised andmed


„Poiste raamat” on kõvakaaneline raamat, 271 lk; 17,6 × 24,6 cm; ↔ 2,5 cm; 813 g.


Raamat „Poiste raamat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Poiste raamat” ilmumisandmed: Varrak, 2022


ISBN/EAN: 9789985355855

Ostan „Poiste raamat” hinnaga 26.96Veel üllitisi „Poiste raamat” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Poiste raamat” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525