Õnnelik, õnnelik, õnnelik


„Õnnelik, õnnelik, õnnelik” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Õnnelik, õnnelik, õnnelik kaanepilt – front cover

Hind: 33.33


Autor: Nicola Masters.


Inglise keelest tõlkinud Evi Eiche.


Originaali pealkiri: Happy happy happy.


Toimetanud Evelin Piip. Kaane kujundanud Emma Rogers.
„Õnnelik, õnnelik, õnnelik” – tutvustus


Charlie elus on kõik ideaalne.
Peale kõigi nende asjade, mis on valesti.

Rohkem kui kümme aastat tagasi vahetas Charlie Trewin unise Cornwalli kaluriküla Londoni säravate tulede vastu, tõotades, et ei naase enam kunagi koju. Aga kui šokeeriv uudis isa surmast sunnib noort naist Carncarrowʼsse tagasi pöörduma, seisab ta silmitsi kõigega, mille ta enda arvates seljataha on jätnud: ema traagiline kaotus, isa kogumissõltuvus ja mõlema vanemaga seotud allasurutud emotsioonid.

Algul näib Carncarrow minevikku kinni jäänud ja samasuguse muserdava külana, kust Charlie aastaid tagasi jalga laskis. See on igav võrreldes Londoniga, kus tal on imeline elu: kindel töökoht, armastav kihlatu ja lõputu, piiritu õnn. Aga kui Charlie sorteerib isa kogutud mälestusesemeid, hakkab ta taasavastama paika, mida kunagi koduks nimetas, ja taipab, et elu Londonis polegi nii õnnelik, õnnelik, õnnelik, kui ta endale on kinnitanud.

Kui kihlatu ootamatult Carncarrowʼsse sõidab, põrkuvad Charlie kaks keerulist maailma kokku. Nii minevik kui ka olevik võistlevad, et tema tähelepanu võita. Kas Charlie sõlmib oma mälestustega viimaks rahu? Ja kas ta suudab leida viisi, kuidas olla tõeliselt õnnelik tema enda seatud tingimustel?Raamatu „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” sisukord

Raamatu „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” seonduvad märksõnad: inglise, ilukirjandus, romaanidRaamatu „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” tehnilised andmed


„Õnnelik, õnnelik, õnnelik” on pehmekaaneline raamat, 288 lk; 14,0 × 20,8 cm; ↔ 2,0 cm.


Raamat „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” ilmumisandmed: Ersen, 2023


ISBN/EAN: 9789949870653

Ostan „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” hinnaga 33.33Soovitame lisaks väljaandele „Õnnelik, õnnelik, õnnelik” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125