Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: IlukirjandusPõnevus- ja seiklusromaanid

Täiuslik elu? Või täiuslik vale?


„Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Täiuslik elu? Või täiuslik vale? kaanepilt – front cover

Hind: 19.91


Autor: Emily Elgar.


Inglise keelest tõlkinud Ragne Kepler.


Originaali pealkiri: If you knew her. The perfect life? Or the perfect lie ….


Toimetanud Mari Karlson. Kujundanud Angelika Schneider.
„Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” – tutvustus


Öine vaikus on kui kõiksus – pinev, lõputa. Iga hetk on oodata hekis rabistamist, kerget prõksatust, kui õrnad raod Maisie kräbedate käppade all murduvad. Aga praegu valitseb vaikus. Ta otsustab mitte muretseda, kohendab kotti õlal, hõikab uuesti ja jätkab mööda tuttavat konarlikku tänavat oma teed.

Selja taga välgatavad autotuled ehmatavad teda, nagu tungiksid need isiklikku hetke. Auto on tuttav. Ta lehvitab, heites asfaldile varju, millel on ebaloomulikult pikad käed.

Ta kiirendab sammu jooksuks, eespool on möödasõidutasku, nad saavad seal peatuda ja rääkida. Aga jooksmine on auto tähelepanu köitnud, ja ta tunneb, justkui oleksid tema seljale suunatud autotuled kantud elajalikust raevust nagu klaasistunud pilguga transis metsloomal, kel sõõrmeis saagi lõhn.

Alice Marlowe’d, St Catherine’i haigla ülemõde, on liigutatud noore naise ilust, haprusest ja haavatavusest. Ja siis avastab Alice, et tema hoolde usaldatud patsient varjab suurt saladust. Psühholoogiline põnevik „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?”, Emily Elgari esikromaan, heidab loole valgust mitmest vaatepunktist.Raamatu „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” sisukord

Raamatu „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” seonduvad märksõnad: inglise, ilukirjandus, põnevusromaanid, psühholoogilised romaanidRaamatu „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” tehnilised andmed


„Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” on pehmekaaneline raamat, 340 lk; 14,3 × 21,5 cm; ↔ 2,5 cm; 388 g.


Raamat „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” ilmumisandmed: Tänapäev, 2017


ISBN/EAN: 9789949852017 (978-9949-85-201-7)

Ostan „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” hinnaga 19.91Soovitame lisaks väljaandele „Täiuslik elu? Või täiuslik vale?” vaadata ka neid trükiseid:


Must nool
Must nool

11.99


Sohipoeg
Sohipoeg

23.99


Tuleproov
Tuleproov

23.99


Märgalad
Märgalad

13.90


Belgravia
Belgravia

24.50


Victoria
Victoria

27.97


Hirm
Hirm

17.90


Piiririik
Piiririik

16.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525