Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: TäppisteadusedÕpikud

Matemaatika õhtuõpik


„Matemaatika õhtuõpik” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Matemaatika õhtuõpik kaanepilt – front cover

Hind: 22.90


Autorid: Elis Saar, Juhan Aru, Kristjan Korjus.


Toimetanud Hele Kiisel. Kujundanud Janek Saareoja. Illustratsioonid: Elis Saar.
„Matemaatika õhtuõpik” – tutvustus


Raamatuga Matemaatika õhtuõpik tahaksime muuta matemaatikat sinu jaoks lihtsamaks ja huvitavamaks. Matemaatika õhtuõpik toetab koolitunde ja päris õpikut, aga sobib ka kõigile teistele, kes sooviksid matemaatikat iseseisvalt avastada või taasavastada. Iga tähtsama keskkooli ainekavas mainitud teema ning mõiste kohta leiad siit erinevaid intuitiivseid seletusi, aga ka nende ajalugu, huvitavaid fakte ja rakendusi.

Juhan Aru on ENS Lyonis matemaatika doktorant. Tal on bakalaureuse- ja magistrikraadid matemaatikas Cambridge’i ülikoolist ning lisaks magistrikraad interdistsiplinaarsetes eluteadustes Pariisi Descartes’i Ülikoolist. Ta on tegelenud õpilaste matemaatikaolümpiaadideks ettevalmistamisega Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumis ja Teaduskoolis ning tõlkinud matemaatilisi palasid ajakirja Akadeemia.

Kristjan Korjus on Tartu Ülikooli informaatika doktorant ja projektijuht. Lõpetas 2011. aasta kevadel Manchesteri ülikoolis matemaatika magistrantuuri. Ta on tegelenud Manchesteris õpiraskustega lastele matemaatika õpetamisega ning matemaatika populariseerimisega.

Elis Saar on Tartu Ülikooli semiootika ja kultuuriteooriate magistrant, kes on kunstialaseid teadmisi täiendanud nii Tartu Ülikooli kunstide osakonnas, Soomes Helsingin Työväenopisto kursustel kui USAs Nebraska Wesleyani ülikoolis. Oma loomingus peab ta oluliseks esteetilisust, tähenduslikkust ning eelkõige võimalust pakkuda vaatajale fantaasiaküllane ja avastamisrõõmu täis maailm.Raamatu „Matemaatika õhtuõpik” sisukord

Raamatu „Matemaatika õhtuõpik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Matemaatika õhtuõpik” seonduvad märksõnad: matemaatika, koolimatemaatika, õpikudRaamatu „Matemaatika õhtuõpik” tehnilised andmed


„Matemaatika õhtuõpik” on pehmekaaneline raamat, 408 lk; 17,1 × 23,4 cm; ↔ 2,6 cm; 860 g.


Raamat „Matemaatika õhtuõpik” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Matemaatika õhtuõpik” ilmumisandmed: Hea Lugu, 2013


ISBN/EAN: 9789949489954 (978-9949-489-95-4)

Ostan „Matemaatika õhtuõpik” hinnaga 22.90Soovitame lisaks väljaandele „Matemaatika õhtuõpik” vaadata ka neid trükiseid:


Füübits
Füübits

18.81


Lõpmatus
Lõpmatus

21.70


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525