Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LoodusÕpikudTäppisteadused

Veealuse maailma õhtuõpik


„Veealuse maailma õhtuõpik” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.


„Veealuse maailma õhtuõpik” – tutvustus


Inimkond kutsub oma koduplaneeti maakeraks, kuid täpsem nimi oleks hoopis veekera, sest koguni 70% Maa pinnast on veega kaetud. Peale kaardil või gloobusel hõlpsasti märgatava pinnavee leidub seda ka varjatumal kujul, näiteks maapõues põhjaveena, liustikujääs ja elusorganismides. Enamik sellest veest, üle 95%, asub ikkagi gloobuse kõige silmapaistvamas sinetuses – maailmameres.

Raamatu „Veealuse maailma õhtuõpik” eesmärk on tuua seda uurivate teadusharude põnev maailm lugejani huvitaval ja mängulisel moel ning rääkida sellest, mis peitub (vee)pinna all. Oma ala ekspertide ja entusiastide pilgu läbi saab tutvuda viie teadusharuga.

Merearheoloogiat ning veealust kultuuripärandit aitab lahti mõtestada raamatu „Veealuse maailma õhtuõpik” esimene osa, mis räägib nii laevavrakkidest kui paljust muust, mida vee all leidub. Sellest, et maapõu ei lõpe mitte rannal, vaid jätkub ka merepõhjas, jutustab meregeoloogia. Väikese füüsikatunni, mis viib lugeja otse merele, saab merefüüsika peatükki lugedes. Kui süüvida merebioloogiasse, saab teada, kes on need suuremad ja väiksemad organismid, kes vee all elavad. Enne veel kui raamat „Veealuse maailma õhtuõpik” sulgeda, tuleb juttu nii sellest, kuidas laevaga ohutult sihtpunkti jõuda kui sellest, kuidas meid ümbritsevat keskkonda paremini kaitsta.

„Veealuse maailma õhtuõpik” on esimene eestikeelne väljaanne, mis koondab endasse põhjaliku ülevaate kõigist eelmainitud teadusharudest ning keskendub eraldi ka Läänemerele.Raamatu „Veealuse maailma õhtuõpik” sisukord

Raamatu „Veealuse maailma õhtuõpik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Veealuse maailma õhtuõpik” seonduvad märksõnad: vesi, mered, hüdroloogia, merearheoloogia, meregeoloogia, merefüüsika, merebioloogia, hüdrograafia, navigatsioon, merekeskkond, Läänemeri, õpikudRaamatu „Veealuse maailma õhtuõpik” tehnilised andmed


„Veealuse maailma õhtuõpik” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 252 lk; 17,2 × 23,4 cm; ↔ 1,6 cm; 546 g.


Raamat „Veealuse maailma õhtuõpik” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Veealuse maailma õhtuõpik” ilmumisandmed: Hea Lugu, 2020


ISBN/EAN: 9789916601518 (978-9916-601-51-8)

Ostan „Veealuse maailma õhtuõpik” hinnaga 18.98Veel üllitisi „Veealuse maailma õhtuõpik” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Veealuse maailma õhtuõpik” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525