Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Õppimisraamatud lasteleLaste käsitöö, meisterdamineTäppisteadused

Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele
Üle 40 vahva idee


„Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele Üle 40 vahva idee kaanepilt – front cover

Hind: 12.21


Autor: Karyn Tripp.


Inglise keelest tõlkinud Katrin Joala.


Originaali pealkiri: Math art + drawing games for kids.


Toimetanud Ülle Kiivet. Kujundanud Laura McFadden.
„Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” – tutvustus


Karyn Tripp mäletab kooliajast vaevalisi tunde matemaatikaga ja rõõmu kooli lõppedes – ei kunagi enam! Alles täiskasvanuna sai ta aru, kui väärtuslikud on matemaatika-alased teadmised ning kuidas neid oskusi igal pool vaja läheb. Kui kooliikka jõudsid järgemööda ka tema neli last ja hakkas sama virin, et matemaatika on raske ja igav, otsustas õpetajast ema Karyn tegutseda. Ta võttis lapsed koduõppele ning mõtles välja põnevaid ja loomingulisi viise, kuidas matemaatikat paremini õppida ja õpetada. Kõige lahedam oli matemaatikat ühendada kunstiga. See pakub käelist tegevust ja juurdlemist ning võimaldab matemaatika lausa mängleva kergusega selgeks saada.

Oma ideid jagab ta raamatus „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” ka meiega. Siin esitletud rohkem kui 40 kunstiprojekti käsitlevad matemaatika mõisteid alates lihtsast liitmisest, lahutamisest, korrutamisest ja jagamisest ning lõpetades harilike murdude, protsendiarvutuste, geomeetriliste kujundite pindala ja kolmemõõtmeliste kujundite ruumala arvutamise, proportsiooni ja kuldlõike mõistega kunstis. Kõik saab selgeks mänguliselt ja tegevuse käigus. Oma matemaatikaülesannet on võimalik isegi küpsetada ja pärast ära süüa!

Karyn Tripp on ka õpetamisteemal blogijate rühma STEAM Kids Books liige. Rühm koondab insenere, õpetajaid, matemaatikanohikuid, kunstisõpru ja kirjanikke, kes on koostööna kirjutanud ja ise kirjastanud kolm raamatut.Raamatu „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” sisukord

Raamatu „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” seonduvad märksõnad: matemaatika, meisterdamine, joonistamine, toiduvalmistamine, lastekirjandus, käsiraamatudRaamatu „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” tehnilised andmed


„Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” on pehmekaaneline raamat, 112 lk; 21,7 × 25,5 cm; ↔ 0,9 cm; 418 g.


Raamat „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” ilmumisandmed: Koolibri, 2022


ISBN/EAN: 9789985047811

Ostan „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” hinnaga 12.21Soovitame lisaks väljaandele „Loov matemaatika + kunstiprojekte lastele” vaadata ka neid trükiseid:


Aias
Aias

5.95


Numbrid
Numbrid

9.50


Kartul
Kartul

8.28


Sool
Sool

8.28


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525