Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: PerioodikaRavimtaimed, loodusravi

Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber
Ajakirja National Geographic Eesti eriväljaanne


„Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” on ajakiri sarjast National Geographic. Ajakirja seisukord: uus, viimane eksemplar meie poes.

Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber Ajakirja National Geographic Eesti eriväljaanne kaanepilt – front cover

Hind: 19.90


Peatoimetaja: Erkki Peetsalu.


Inglise keelest tõlkinud Marina Maran.


Keeletoimetaja: Margit Raias. Küljendanud Sven Puusepp.


Sarja nimetus: National Geographic.
„Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” – tutvustus


See eriväljaanne on mõeldud parandama sinu teadmisi kodustest ravimitest ja tutvustama uut teavet võimalike viiside kohta, kuidas koduste vahenditega oma tervise eest hoolitseda. Kirjutame looduslikest ravimitest, mis turgutavad aju ja närvisüsteemi. Vaatame, kuidas looduse abil hingamiselundkonna ja vereringe, seedeelundkonna ja naha eest hoolitseda. Uurime, millega saaks tugevdada luid, lihaseid ja liigeseid ning heidame pilgu looduslikele ravimitele, mis parandaks naiste ja meeste tervist. Erinumbri maht on 132 lehekülge.


Ajakirjaga „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” seonduvad märksõnad: ravimtaimed, looduslikud ravimid, fütoteraapia, loodusravi, ajakirjadAjakirja „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” tehnilised andmed


„Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” on ajakiri, 136 lk; 21,6 × 27,5 cm; ↔ 0,5 cm; 314 g.


Ajakiri „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Ajakirja „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” ilmumisandmed: Äripäev, 2020


ISBN/EAN: 9772228127135

Ostan „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” hinnaga 19.90Veel üllitisi „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” autori(te)lt:

Raamatuga „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Looduse parimad ravimid: tervise ja tervendamise maailm kõikjal meie ümber” vaadata ka neid trükiseid:


Unistuste Pulmad 2023
Unistuste Pulmad 2023

0.00
Kingitus!

9 kuud: kevad 2023
9 kuud: kevad 2023

0.00
Kingitus!

© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525