Imelised linnud
Tiivulistemaailma huvitavate tõikade varakamber


„Imelised linnud” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Imelised linnud Tiivulistemaailma huvitavate tõikade varakamber kaanepilt – front cover

Hind: 15.90


Autor: Roger Lederer.


Inglise keelest tõlkinud Jaanus Elts.


Originaali pealkiri: Amazing birds: a treasury of facts and trivia about the avian world.


Toimetanud Meelis Lainvoo.
„Imelised linnud” – tutvustus


See raamat on neile, keda huvitavad linnud ja nende suhe ümbritsevaga: siit leiad hulga sulelistega seotud põnevaid fakte, arvnäitajaid ja rahvapärimusi. Kõike seda aitab paremini hoomata suur hulk kõikvõimalikke illustratsioone.

Üle 400 lõbusa, veidra või hämmastava infopala looduse, teaduse, ajaloo ja mütoloogia kohta.
Leiad vastuse nii mõnelegi põnevale küsimusele: Kui kerge siis sulg ikkagi on? Kas kakkudest on kasu? Miks linnud rändavad? Kuidas nad orienteeruvad?
Ilmselt avastad hämmastusega, kui mitmekesised need tiivulised olendid tegelikult on: kõigi aegade suurim muna on ju olnud 15 korda suurem kui jaanalinnu oma! Ja mõnel on seniajani küünised.
Käsitlemist leiab ka rida praktilisi teemasid, alates toidulaudade õigest paigutamisest ja sobilikust toidust kuni lemmiklindude tervise eest hoolitsemiseni.

Tänu värvikirevusele, häälekusele ja kergesti jälgitavusele on linde vaadeldud ja uuritud juba aastatuhandeid. Linnukujutisi leidub kõikjal, olgu selleks siis Egiptuse seinamaalingud või meie kaasaegsed filmid ja raamatud. Ja selle kõige põhjuseks on nende võime äratada huvi. Linnud näevad ja kuulevad inimesest oluliselt paremini, neil on kadedusttekitav võime omal jõul lennata ja nad puuduvad vaid Kesk-Antarktikas. Kuid kõigil neil on ka omad eripärad: pingviinid hauvad oma ujulestadele toetuvat muna 60 päeva, samal ajal kui rihukanad ei istu munadel üldse; ookeanide kohal kohtame liuglemas ülisuuri albatrosse, samal ajal kui troopikas tegutsevad vilkalt imepisikesed koolibrid.

Siia raamatusse on koondatud suur hulk lindudega seotud informatsiooni. Kindlasti leiad siit vastuse nii mõnelegi seni vastamata küsimusele meie sulissõprade kohta. Raamat on meelega koostatud nii, et sellest võiks läbisegi leida teaduslikult tõestatud fakte, veidraid pärimusi, heatahtlikke soovitusi ja uskumatuid rekordeid.Raamatu „Imelised linnud” sisukord

Raamatu „Imelised linnud” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Imelised linnud” seonduvad märksõnad: linnud, aimekirjandus, teatmikudRaamatu „Imelised linnud” tehnilised andmed


„Imelised linnud” on pehmekaaneline raamat, 160 lk; 16,9 × 22,8 cm; ↔ 1,4 cm; 450 g.


Raamat „Imelised linnud” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Imelised linnud” ilmumisandmed: Koolibri, 2008


ISBN/EAN: 9789985020968 (978-9985-0-2096-8)

Ostan „Imelised linnud” hinnaga 15.90Soovitame lisaks väljaandele „Imelised linnud” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125