Elektroonika ja infotehnika leksikon
Inglise-saksa-soome-eesti


„Elektroonika ja infotehnika leksikon” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Elektroonika ja infotehnika leksikon Inglise-saksa-soome-eesti kaanepilt – front cover

Hind: 32.90


Autor: Lembit Abo.


Kaane kujundanud Reet Eilsen.
„Elektroonika ja infotehnika leksikon” – tutvustus


Leksikoni „Elektroonika ja infotehnika leksikon” põhiosad on neljakeelne seletussõnastik (2300 terminit koos lühiseletustega) ja inglise-eesti lühendisõnastik (1200 lühendit ja nime). Huvipakkuvat oskussõna on hõlpus leida saksa-inglise, soome-inglise ja eesti-inglise registrite abil. Sõnastik „Elektroonika ja infotehnika leksikon” hõlmab elektroonika, infotehnika ja digitaaltehnika põhimõisteid ning nende valdkondade omavahel põimuvaid rakendusi, nagu arvutitehnika, andmetöötlus, elektronside, audio- ja videotehnika, raadio- ja televisioonitehnika, telefonitehnika, pilditehnika, turvatehnika, toiteallikad, elektroonikakomponendid ning –lülitused. Samuti võib sõnastikust „Elektroonika ja infotehnika leksikon” leida ka elektrotehnika, elektroakustika ning valgusõpetuse põhitermineid ja mõõtühikuid. Leksikoni „Elektroonika ja infotehnika leksikon” lühendite osas esitatakse standardite, süsteemide, reeglistike, vormingute ja programmide, samuti elektroonikakomponentide rahvusvaheliselt käibivad tähtlühendid, neid avavad sõnaühendid ning eestikeelsed seletused. Lisatud on infotehnika ja multimeediaga seotud organisatsioonide ja instituutide ning riist- ja tarkvaratoodete sõnalisi nimesid.

Variantpealkiri: Elektroonika ja infotehnika leksikon. English-German-Finnish-Estonian. Englisch-deutsch-finnisch-estnisch. Englanti-saksa-suomi-eesti. Inglise-saksa-soome-eesti.Raamatu „Elektroonika ja infotehnika leksikon” sisukord

Raamatu „Elektroonika ja infotehnika leksikon” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Elektroonika ja infotehnika leksikon” seonduvad märksõnad: elektroonika, infotehnika, inglise keel, saksa keel, soome keel, eesti keel, oskussõnastikud, mitmekeelsed sõnastikudRaamatu „Elektroonika ja infotehnika leksikon” tehnilised andmed


„Elektroonika ja infotehnika leksikon” on pehmekaaneline raamat, 239 lk; 16,5 × 23,5 cm; ↔ 1,4 cm; 406 g.


Raamat „Elektroonika ja infotehnika leksikon” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Elektroonika ja infotehnika leksikon” ilmumisandmed: Lembit Abo, 2010


ISBN/EAN: 9789949189472 (978-9949-18-947-2)

Ostan „Elektroonika ja infotehnika leksikon” hinnaga 32.90Veel üllitisi raamatu „Elektroonika ja infotehnika leksikon” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Elektroonika ja infotehnika leksikon” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125