Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Ettevalmistus kooliksÕppimisraamatud lasteleNuputamisraamatud, tööraamatud, töövihikud

Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)


„Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud, osad ülesanded on lahendatud, pastakaga kirjutatud, õppimist ehk siiski ei sega.

Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa) kaanepilt – front cover

Hind: 27.97


Autorid: Irja Loorand, Maris Kilmi, Tiiu Maasik, Veronika Kivisilla. Tekstide autorid: Jaanus Vaiksoo, Jürgen Rooste.


Kujundanud Maris Kilmi. Illustratsioonid: Elo Annion, Maris Kilmi. Fotod: Krista Kõiv, Maris Kilmi. Noodigraafika: Helerin Lehtla.
„Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” – tutvustus


„Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat” on tööraamat, mis sisaldab kõiki olulisi ettevalmistavaid materjale 6-aastaste laste koolieelseks õppeaastaks. Raamatu peaeesmärgiks on luua päikseline ja loov õpikeskkond, mis tasakaalustaks ka sel aastal palju kõneainet tekitanud konkurentsitihedat ja närvilist koolirallit.

Tööraamatu koostajateks on suurte kogemustega Rocca al Mare kooli kunsti- ja algõpetuse õpetajad. See on põnev juturaamat koos töövihikuga, mis sisaldab kõikide olulisemate õppeainete ettevalmistavaid ülesandeid. Juturaamatu lood on omavahel ladusalt seotud kirjeldades kolme perekonna igapäevaelu ja juhtumisi, mida lapsel on põnev jälgida.

Õpperaamat „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat” on jaotatud kahte ossa, mis võimaldab kerge vaevaga õppetükke kalendrisse sättida. Esimene osa katab tunnid suve lõpust kuni jõuludeni ja teine osa jaanuarist jaanipäevani. Kokku on tööraamatu kahes osas 42 peatükki ja 340 lehekülge.

Lisaks tööülesannetele leiad raamatu esimese osa lõpust ka praktilised lood õpilaste, õpetajate ja perega, kes oma koolikogemusi jagavad.

Tööraamatu „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat” II osa jätkab kooliks valmistuva lapse aastaringi jaanuarist juunini. Raamatu ülesehitus on sarnane esimesele osale – peatükki alustab lugu, kus tegutsevad juba tuttavad lapsed. Järgnevad emakeele, matemaatika, loodus- ja kunstiõpetuse, muusika ning liikumise ülesanded. Õppimine kulgeb ikka mänguliselt ning aastaringi ja loodusega ühes rütmis. Emade ja õpetajatena on autorid raamatu koostamisel pidanud kõige olulisemaks lapse kasvamist kooliküpseks võimalikult loomulikus ja loovas keskkonnas.

„Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat” on sobiv õppimiseks nii kodus, lasteaias kui eelkoolis.Raamatu „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” sisukord

Raamatu „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” seonduvad märksõnad: ettevalmistus kooliks, algõpetus, mänguline õppimine, õppematerjalidRaamatu „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” tehnilised andmed


„Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” on kõvakaaneline raamat, 332 lk; 30,5 × 21,7 cm; ↔ 3,0 cm; 1,429 kg.


Raamat „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” ilmumisandmed: Pilgrim, 2011


ISBN/EAN: 9789949469383 (978-9949-469-38-3 (1. osa), 978-9949-469-46-8, 9789949469468 (2. osa))

Ostan „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” hinnaga 27.97Veel üllitisi „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Aastaringmäng: kooliks ettevalmistav tööraamat (komplekt: 1. ja 2. osa)” vaadata ka neid trükiseid:


Aias
Aias

5.95


Numbrid
Numbrid

9.50


Loov laps
Loov laps

27.97


Dino
Dino

13.93


Koolis
Koolis

4.94


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525