Teemad: Õppimisraamatud lasteleLaste tegelusraamatudEttevalmistus kooliks

Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele


„Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele kaanepilt – front cover

Hind: 10.20


Autor: Stuart J. Murphy.


Inglise keelest tõlkinud Mari Puhang.


Originaali pealkiri: Show and tell!.


Toimetanud Kuldar Traks. Illustratsioonid: Teresa Bellón.
„Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” – tutvustus


Kas tahad teada, mis on su sõprade lemmiksöök? Või võrrelda, kui palju ja milliseid lemmikloomi on sinu klassi- ja koolikaaslastel? Aga võib-olla huvitab sind hoopis, kes sinu peres krooksub kõige rohkem?

Graafikud ja diagrammid aitavad korrastada ja esitada infot. Siit saad teada, kuidas ja millal kasutada erinevat tüüpi diagramme ning millist infot saab neilt välja lugeda. Samuti leiad näpunäiteid, kuidas muuta arvandmed omaette kunstiteoseks.

Raamatus on samm-sammulised juhendid andmete korrastamiseks, graafikute ja diagrammide koostamiseks ning paeluva infograafika kujundamiseks.Raamatu „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” sisukord

Raamatu „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” seonduvad märksõnad: diagrammid, infograafika, andmeanalüüs, lastekirjandus, tegelusraamatudRaamatu „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” tehnilised andmed


„Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” on kõvakaaneline raamat, 40 lk; 28,0 × 21,5 cm; ↔ 0,4 cm.


Raamat „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” ilmumisandmed: Koolibri, 2023


ISBN/EAN: 9789985050101

Ostan „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” hinnaga 10.20Soovitame lisaks väljaandele „Näita ja räägi: graafikud ja diagrammid, infograafika lastele” vaadata ka neid trükiseid:


Aias
Aias

5.95


Numbrid
Numbrid

9.50


Kartul
Kartul

8.28


Sool
Sool

8.28


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125