Teemad: KleepsuraamatudNuputamisraamatud, tööraamatud, töövihikudEttevalmistus kooliks

Loendamine
Kleepsuraamat


„Loendamine” on pehmekaaneline raamat sarjast Väikesed sammud. Raamatu seisukord: uus.

Loendamine Kleepsuraamat kaanepilt – front coverOriginaali pealkiri: Petits pas : livre d’autocollants : compter.Sarja nimetus: Väikesed sammud.
„Loendamine” – tutvustus


Kooliks ettevalmistumine – tähtis etapp lapse arengus! Erilist tähelepanu tuleb pöörata tutvumisele numbritega, sest see on teie lapse edasise õppimise ja edusammude alus.

Kas teie arvates on arendavad tegevused igavad ja üksluised? See ei ole nii! Uskuge, igavad õppematerjalid on ammu jäänud minevikku. On tõestatud, et kõige tõhusam on kerges mängulises vormis õppimine. Just seepärast on raamatusari „Väikesed sammud” parimaks abiliseks eelkooliealiste laste arengus.

Raamat „Loendamine: kleepsuraamat” sisaldab mitmesuguseid nuputusülesandeid ja harjutusi. Laps ei saa mitte ainult numbritega tuttavaks, vaid õpib ka mängulises vormis lisama puuduolevaid esemeid, tegema kindlaks loogilisi seoseid, valima vajaliku arvu elemente. Lihtsate, kuid tõhusate harjutuste süsteem kujundab loendamisoskuse, aitab arendada peenmotoorikat, visuaalset koordinatsiooni, mõtlemist.

Komplekti kuuluvad erksavärvilised kleepsud, mis on vajalikud ülesannete lahendamiseks. Need on valmistatud tugeval alusel, tänu millele ei kaota laps pika aja jooksul huvi õpingute vastu.

Hoiatus! Raamat „Loendamine: kleepsuraamat” ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!Raamatu „Loendamine” sisukord

Raamatu „Loendamine” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Loendamine” seonduvad märksõnad: arvutamine, kleepsud, lastekirjandus, tegelusraamatud, nuputamisülesandedRaamatu „Loendamine” tehnilised andmed


„Loendamine” on pehmekaaneline raamat, 16 lk; 19,6 × 26,5 cm; ↔ 0,2 cm.


Raamat „Loendamine” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Loendamine” ilmumisandmed: Felistella, 2021


ISBN/EAN: 9789949695683Raamatuga „Loendamine” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Loendamine” vaadata ka neid trükiseid:


Metsas
Metsas

4.90


Kodus
Kodus

6.99


Talus
Talus

6.99


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125