Teemad: Ettevalmistus kooliksNuputamisraamatud, tööraamatud, töövihikudLaste tegelusraamatud

Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks


„Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” on pehmekaaneline raamat sarjast Õpin ise. Raamatu seisukord: uus.

Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks kaanepilt – front cover

Hind: 9.69


Autor: Alari Kasemaa.Sarja nimetus: Õpin ise.
„Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” – tutvustus


Töövihik „Eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” on mõeldud eelkooliealistele lastele kodus õppimiseks.

Eelkõige käelist tegevust ja lugemis-kirjutamisoskust toetavad mängulised ülesanded aitavad kinnistada tähtede tundmist ja kirjatarkuse ABC-d, arendada tähelepanuvõimet ja loogilist mõtlemist.Raamatu „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” sisukord

Raamatu „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” seonduvad märksõnad: loogika, loovus, koolieelikud, iseseisev õpe, lapse arendamine, algõpetus, Eesti, ülesanded, töövihikud, nuputamisülesanded, lastekirjandusRaamatu „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” tehnilised andmed


„Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” on pehmekaaneline raamat, 48 lk; 21,0 × 29,7 cm; ↔ 0,5 cm; 160 g.


Raamat „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” ilmumisandmed: Cum Laude, 2017


ISBN/EAN: 9789949579228 (978-9949-579-22-8)

Ostan „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” hinnaga 9.69Veel üllitisi „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Õpin ise: eesti-teemalised loogika- ja loovusülesanded iseseisvaks õppimiseks” vaadata ka neid trükiseid:


Aias
Aias

5.95


Numbrid
Numbrid

9.50


Loov laps
Loov laps

27.97


Koolis
Koolis

4.94


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125