Ostukorv
Kirjavara raamatupood




Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.




Teemad: LoodusTeatmikud, entsüklopeediadGeograafia, maateadus

1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema
Tuhat üks looduse imet, mida elu jooksul peab nägema


„1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: väga hästi säilinud eksemplar, tagakaanel leidub paar õrna kriimu.

1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema Tuhat üks looduse imet, mida elu jooksul peab nägema kaanepilt – front cover

Hind: 34.94


Autor: Michael Bright. Eessõna autor: Koïchiro Matsuura.


Inglise keelest tõlkinud Lauri Laanisto, Tõnis Värnik.


Originaali pealkiri: 1001 natural wonders you must see before you die.


Toimetanud Linda Uustalu.




„1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” – tutvustus


See rikkalikult fotodega illustreeritud raamat kutsub teid põnevale teekonnale, et teha tutvust kõige tähelepanuväärsemate looduse imedega. Kõiki maakera mandreid ja ookeane hõlmav raamat võimaldab ainukordseid elamusi pakkuvaid kohti ikka uuesti ja uuesti külastada. 1001 kõige kaunimat, dramaatilisemat ja ohtlikumat paika – mäed, joad, geisrid, veekeerised, järved, kanjonid, vulkaanid, vihmametsad, liustikud ja palju muud.

Raamatu „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” autor on tuntud BBC loodussaadete produtsent ja maailmarändur, kes on kirjutanud ka üle 75 loodusraamatu.



Raamatu „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” sisukord

Raamatu „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” seonduvad märksõnad: loodus, imed, loodusgeograafia, loodusmälestised, vaatamisväärsused, teatmikud



Raamatu „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” tehnilised andmed


„1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat, 957 lk; 17,0 × 21,8 cm; ↔ 6,1 cm; 2,060 kg.


Raamat „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” ilmumisandmed: Varrak, 2009


ISBN/EAN: 9789985319024 (978-9985-3-1902-4)

Ostke raamat „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” hinnaga 34.94



Soovitame lisaks väljaandele „1001 looduse imet, mida elu jooksul peab nägema” vaadata ka neid trükiseid:


Aedviljad
Aedviljad

24.90






© Kirjavara Raamatupood OÜ • Registrikood 16003911 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125