Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Käsitöö, meisterdamineÕpikud

Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine


„Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine kaanepilt – front cover

Hind: 35.95


Autor: Patrick Genevey.


Inglise keelest tõlkinud Liina Perroy.


Toimetanud Johanna Halsing.
„Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” – tutvustus


Sarnaselt raamatu „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine” esimese osaga jätkab ka see, veelgi mahukam teos konstrueerimise õpetamist, et lugejad saaksid oma teadmisi rõivaste loomisest täiendada ja süvendada.

Olenemata sellest, kas olete iseõppinud õmbleja, moetudeng või eriala spetsialist, leiate raamatust lehekülgede viisi selgitusi ja tehnilisi skeeme. Väljaandes konstrueeritakse nii põhilõiked (pluus, kleit ja pintsak) kui ka nende lisandid (kraed, varrukad, sissevõtted ja taskud), erinevaid seelikuid (püks- ja kloššseelik, voltidega ja paanidega seelik jt) ning lühikesi ja pikki pükse (kõrge taljega püksid, liibuvad püksid, teksapüksid jt).

Toetudes enam kui 400 detailsele skeemile, antakse teie käsutusse kõik vahendid, et oma õmblustöödega alustada, neid kohandada, parandada ja viimistleda. Toodud on nii lõigete edasiarendamise, nende korrigeerimise, väljalõikamise kui ka ühendamise juhised.

Patrick Genevey on Pariisi tarbekunsti kõrgkooli (LISAA) modelleerimisosakonna juht ja pedagoogiline koordinaator.

Selles mainekas koolis, mis erialainimeste arvates kuulub maailma nelja parima eramoekooli hulka, koolitatakse moeloojaid ja stiliste. Teoses „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” laseb autor meil oma õppejõukogemustest ja õmblusoskustest osa saada.Raamatu „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” sisukord

Raamatu „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” seonduvad märksõnad: rõivaste konstrueerimine, juurdelõikus, õmblemine, käsiraamatud, õpikudRaamatu „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” tehnilised andmed


„Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” on kõvakaaneline raamat, 352 lk; 19,5 × 27,5 cm.


Raamat „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” ilmumisandmed: Pegasus, 2022


ISBN/EAN: 9789916162996

Ostan „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” hinnaga 35.95Veel üllitisi „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Rõivaste konstrueerimine ja õmblemine: põhilõigete edasiarendamine” vaadata ka neid trükiseid:


Betoon
Betoon

22.92


Kangad
Kangad

14.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525