Kindad, mütsid, sokid & sallid


„Kindad, mütsid, sokid & sallid” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Kindad, mütsid, sokid & sallid kaanepilt – front cover

Hind: 24.74


Autor: Anita Gunnars.


Rootsi keelest tõlkinud Kadri Papp.


Originaali pealkiri: Vantar, mössor, sockor & sjalar.


Kujundanud Lehn-Lindkvist.
„Kindad, mütsid, sokid & sallid” – tutvustus


Moekad valmisrõivad on vahvad, kuid kindlasti ei suuda need võistelda kõrgekvaliteedilisest lüngast kootud ja hästiistuvate omakootud kinnaste, sokkide, mütside ja sallidega. Käsitsi kudumise eeliseks on ka see, et ise saab valida nii värve kui mustreid. Põhjamaade käsitööpärand pakub traditsiooniliste kaunite mustrivalikute kõrval ka puhtpraktilisi leide: näiteks kahekordse koepinnaga kudumeid, mis on niihästi kaunid kui ka soojad.

Selle raamatu abil õpid kuduma nii tavalise kui kahekordse koepinnaga kindaid, sokke salle ja mütse lastele ning täiskasvanutele. Sissejuhatavas osas on toodud juhiseid lõnga valimiseks, silmuste loomiseks ja kudumiseks. Saad ka teada, kuidas kududa erinevaid pöidlakiile ja kannaosi ning kuidas kahandada ja tööd lõpetada.

Diagrammide järgi kootava 33 mudeli hulgast leiad näiteks klassikalise kiivermütsi, spiraalselt kootud kindad või alpalõngast sokid beebi jaoks, värvirõõmsaid tuttmütse, salle, palmikutega bareti ja tähemustrilised kindad ning uuendatava kannaga sokid täiskasvanutele. Raamatus on antud ka kirjeldus kahekordse koepinnaga käpikute, „pirukamüüjakinnaste”, sõrmikute ja sokkide kudumiseks.Raamatu „Kindad, mütsid, sokid & sallid” sisukord

Raamatu „Kindad, mütsid, sokid & sallid” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kindad, mütsid, sokid & sallid” seonduvad märksõnad: kindad, peakatted, sukad-sokid, sallid, silmuskudumine, käsiraamatudRaamatu „Kindad, mütsid, sokid & sallid” tehnilised andmed


„Kindad, mütsid, sokid & sallid” on kõvakaaneline raamat, 64 lk; 20,0 × 27,2 cm; ↔ 0,9 cm; 416 g.


Raamat „Kindad, mütsid, sokid & sallid” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kindad, mütsid, sokid & sallid” ilmumisandmed: Sinisukk, 2001


ISBN/EAN: 9985733703 (9985-73-370-3)

Ostan „Kindad, mütsid, sokid & sallid” hinnaga 24.74Soovitame lisaks väljaandele „Kindad, mütsid, sokid & sallid” vaadata ka neid trükiseid:


Betoon
Betoon

24.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125