Teemad: JõuludLasteraamatudLuule

Jõulupärlid: luulevalimik lastele


„Jõulupärlid: luulevalimik lastele” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Jõulupärlid: luulevalimik lastele kaanepilt – front cover

Hind: 12.90


Koostaja: Esta Hainsalu.


Toimetanud Esta Hainsalu. Kujundanud Indrek Köster. Illustratsioonid: Esti Kittus.
„Jõulupärlid: luulevalimik lastele” – tutvustus


„Jõulupärlid: luulevalimik lastele” koondab 50 kaunimat lastele mõeldud jõululuuletust koostaja subjektiivse hinnangu järgi. Osa luuletusi on juba „laste peal testitud” – tuntud salmid, mida mitme põlvkonna lapsed on armastanud lugeda. Osa aga on jäänud seni miskipärast tagaplaanile või kirjutatudki just selle kogumiku jaoks. Autorid on Eesti hinnatud luuletajad või muu eluala esindajad, aga ka välismaised klassikud.

Luuletused on jaotatud nelja ossa: jõuluvanale kirjutamise aeg, ootusärevuse aeg, jõuluaeg ja jõulujärgne aeg. Parimas lasteraamatute illustratsioonide vaimus pildid on raamatusse „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” joonistanud kunstnik Esti Kittus.Raamatu „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” sisukord

Raamatu „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” seonduvad märksõnad: eesti, jõulud, lastekirjandus, luuletusedRaamatu „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” tehnilised andmed


„Jõulupärlid: luulevalimik lastele” on kõvakaaneline raamat, 93 lk; 14,6 × 21,7 cm; ↔ 1,2 cm; 305 g.


Raamat „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” ilmumisandmed: Ajakirjade Kirjastus, 2014


ISBN/EAN: 9789949528967 (978-9949-528-96-7)

Ostan „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” hinnaga 12.90Soovitame lisaks väljaandele „Jõulupärlid: luulevalimik lastele” vaadata ka neid trükiseid:


Jõulud
Jõulud

14.74


Jõulud
Jõulud

7.97


Jõuluaeg
Jõuluaeg

17.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125