Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: JõuludKokaraamatud

Head isu!
Bon Appetit


„Head isu!” on ajakiri. Ajakirja seisukord: kasutatud, normaalses korras ajakiri.

Head isu! Bon Appetit kaanepilt – front cover

Hind: 5.95


„Head isu!” – tutvustus


Ajakirja Head isu! 1995. aasta väljaanne nr 7. & 8., november & detsember.


Hea lugeja, Sinu käes on Head isu! selle aasta viimane, seekord topeltnumber. Algselt plaanisime küll teha eraldi novembri- ja detsembrinumbri, kuid paljuski toimetusest mitteolenev krooniliseks muutunud hilinemine sundis meid astuma otsustava sammu ja liitma aasta kaks viimast numbrit kokku topeltmahus jõulunumbriks. Nüüdseks oleme saavutanud trükikojaga kokkuleppe, mis lubab kinnitada, et järgmisel aastal jõuab ajakiri tellijate postkasti jooksva kuu kolmandal nädalal, see tähendab, et jaanuari number on käes ikka enne jaanuari lõppu, mitte alles järgmisel kuul, nagu seni juhtus.

Jõulunumbrisse koondasime nii novembriks plaanitud jõulutoidud kui ka detsembrikuuks kavandatud küpsetised. Numbri ettevalmistamisel tulid meile appi Tallinna Pedagoogikaülikooli kodunduse ja käsitöö eriala 4. kursuse tudengid koos õppejõudude Aino Põdra ja Kaie Luurega. Suur osa käesoleva numbri küpsetistest ongi valminud tulevaste pedagoogide kätetööna ning nagu lugeja fotode põhjal veenduda võib, tulid nad suurepäraselt toime. Ka pildistamisel kasutatud kaunid pitsääristega linikud on valminud sama kooli üliõpilaste näputööna. Siinkohal toimetuse poolt ka ajakirja kaudu suur tänu nii hakkajatele tudengitele tehtud töö ja teraste märkuste eest kui ka nende toredatele juhendajatele. Loodame ka edaspidi koostööd jätkata.

Aastalõpu kokkuvõtteid tehes on toimetus sunnitud tunnistama, et kõik ei ole läinud nii, nagu oleksime ise soovinud. Ometi oleme juba mõtetega järgmises aastas – veel sel aastal saab trükivalmis järgmise aasta esimene, hommikusöökide number. Jõudu annab ka see, et alustame uut aastat uutes toimetuseruumides, kus on ka köök – seegi peaks aitama teha paremat ajakirja, kui seni kõigi teieni on jõudnud. Ka uuel aastal on Head isu! samas formaadis, vähemalt sama paks ja uuendusena korralikus liimköites. Maketi tegemisel oleme arvestanud paljude lugejate soovi ajakirja numbrid aasta lõpus kokku köita.

Tahame teile kõigile meelde tuletada, et jõulud ei tohiks kujuneda kellelegi mingiks jõuprooviks või katsumuseks, vaid peaks kõigile soojust, rõõmu ja rahuldust pakkuma. Seda silmas pidades oleme ära toonud ka mõningad sõbralikud soovitused, mida võib igaüks jõuluõhtut ette valmistades arvesse võtta. Ehk aitab see tunda rohkem rõõmu saabuvatest pühadest ... Ja pidage meeles, et kui te piparkooke küpsetama hakkate, siis ärge küpsetage neid kogu perele, vaid tehke seda kogu perega.

Soovin meie lugejatele rahulikke ja rõõmsaid jõulupühi ning head algavat aastat 1996!


Sisukord
Jõulueelse aja võlu ja vaev
Kalkun ja kapsas
Ahjukartulid
Rulaad
Sült
Porgandirõngas
Seapraad
Kalapatee
Rosoljetarretis
Rollmops
Kanatarretis
Sealihatasku Rakverest
Tuuletaskud
Ahjupraad Rakverest
Riisitarretis
Apelsinimuss
Punšipirnid
Kuum & külm
Flambeebanaanid
Datlitarretis
Pilguheit poe jahuriiulile
Kaalu ja mahu vahekordade tabel
Jõulupärg
Kaneelisaiad
Suured ja väikesed piparkoogid
Põrsakesed
Ingveritorud
Tarte Tatin
Juustutort
Sultanikook
Õunakook
Toscakook
Pirnikook
Küpsised
Apelsinikook
Aprikoosipallid
Apelsinisukaad
Jalousie
Tarretisetort
Kirjakast
Uudis
Koogitegemise väikseid nippe
Intervjuu
Jõulujoogid
Glögi


Ajakirjaga „Head isu!” seonduvad märksõnad: toiduvalmistamine, toiduretseptid, ajakirjadAjakirja „Head isu!” tehnilised andmed


„Head isu!” on ajakiri, 129 lk; 14,9 × 21,0 cm; ↔ 0,5 cm; 202 g.


Ajakiri „Head isu!” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Ajakirja „Head isu!” ilmumisandmed: Capella AS, 1995

Ostan „Head isu!” hinnaga 5.95Soovitame lisaks väljaandele „Head isu!” vaadata ka neid trükiseid:


Jõulud
Jõulud

14.74


Jõulud
Jõulud

7.97


Jõuluaeg
Jõuluaeg

17.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525