Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid


„Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” on kõvakaaneline raamat sarjast LasseMaia detektiivibüroo. Raamatu seisukord: uus.

Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid kaanepilt – front cover

Hind: 9.40


Autor: Martin Widmark.


Rootsi keelest tõlkinud Kadi-Riin Haasma.


Toimetanud Mari Klein. Illustratsioonid: Helena Willis.


Sarja nimetus: LasseMaia detektiivibüroo.
„Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” – tutvustus


Valleby hotellis töötab linnakese kõige pahuram mees Rune Andersson. Teda huvitavad ainult postmargid. Vähemalt nii me kõik arvame …

Kuid nädal enne jõule komistavad Lasse ja Maia järsku Rune ootamatu lapsepõlvesaladuse otsa. Nüüd saab ta lõpuks võimaluse tõeliselt jõule tähistada, kuid tal on abi vaja. LasseMaia detektiivibüroo abi – ja sinu abi!

Lahenda jõulumõistatus koos LasseMaia detektiivibürooga! Murra koodid lahti, otsi labürintides teed ja mõtle välja, kuidas kõik omavahel seotud on.

„Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” on meeleolukas lugu koos lõbusate nuputamisülesannetega.Raamatu „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” sisukord

Raamatu „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” seonduvad märksõnad: rootsi, lastekirjandus, kriminaaljutudRaamatu „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” tehnilised andmed


„Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” on kõvakaaneline raamat, 57 lk; 20,0 × 22,8 cm; ↔ 0,8 cm; 300 g.


Raamat „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” ilmumisandmed: Egmont Estonia, 2021


ISBN/EAN: 9789949788750 (978-9949-78-875-0)

Ostan „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” hinnaga 9.40Veel üllitisi „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” autori(te)lt:

Raamatuga „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Jõulud Vallebys: ootamatud jõulukingid” vaadata ka neid trükiseid:


Jõulud
Jõulud

14.90


Jõulud
Jõulud

7.97


Jõuluaeg
Jõuluaeg

17.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125