Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: SeksTervis

Braavo, peenis!
Intiimelust arsti silmade läbi


„Braavo, peenis!” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Braavo, peenis! Intiimelust arsti silmade läbi kaanepilt – front cover

Hind: 18.81


Autor: Jekaterina Makarova.


Vene keelest tõlkinud Urmas Alas.


Originaali pealkiri: Bravo, Penis! Oб интимной жизни глазами врача.


Toimetanud Ingrid Krall. Kaane kujundanud Ivi Piibeleht. Illustratsioonid: Anna Zorina.
„Braavo, peenis!” – tutvustus


Mu sõbrad! Eetris on doktor Makarova! Minu praksis hõlmab peaaegu 20 aastat tööd neljas meditsiinivallas: uroloogia, androloogia, veneroloogia ja seksuoloogia. Häbi ja süümepiinata võin kuulutada, et olen arstina unikaalne, sest ainult minu kabinetist saate lahenduse korraga mitmele intiimtervise küsimusele.

Neile küsimustele leiate vastuseid ka sellest raamatust. See on suur meeste tervise alane paberkonsultatsioon. Sellest leiate teavet kõigi pakiliste teemade kohta: suguelundite ehitus, normid ja meditsiinistandardid, eesnäärmepõletik, sugulisel teel levivad nakkused, viljatus ja intiimelu.
Soovitan soojalt!

Ma ei ole mõne lugupeetud professori kombel sellel lainel, mida mõistavad ainult kolleegid. Minu raamat on lihtsas keeles, hõlpsasti mõistetav ja humoorikas – just säärane, nagu meeldib mulle ja minu lugejaile. See „meesteraamat” on kasulik nii meestele kui ka naistele. See on püha teadmine, mis aitab meestel mõista oma organismi ja õppida oma keha eest hoolitsema, alates seksuaaltervisest ja lõpetades kvaliteetse intiimeluga. Kuid ka tüdrukuid ja daame kutsun ma tundmatule planeedile nimega Marss (sest sealt on ju mehed?), et sellega sõbruneda ja mõista, kuidas toimivad selle pinnas ja atmosfäär.

Loodan, et minu raamat vastab paljudele küsimustele ja tundub huvitav ja kasulik mitte ainult noortele, vaid ka küpsetele ja kogenud armastajatele.Raamatu „Braavo, peenis!” sisukord

Raamatu „Braavo, peenis!” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Sissejuhatus
Mu sõbrad! Mu kallid patsiendid ja nende naised! Kas oleksite kunagi osanud kujutleda, et küsimustele meeste intiimtervise kohta vastab naisuroloog? Nõustuge, et mehe keha ja naise käe ühenduses on väljakutse.
Sellegipoolest on arsti soo ja tema kutsehuvide vahel täiesti loomulik ja loogiline side. Naisuroloog armastab mehi ja jälgib tähelepanelikult nende seksuaalset ja füsioloogilist heaolu. Meesgünekoloog armastab naisi ja seetõttu käib iga päev palju naisi tema vastuvõtul.
Selline arst ühendab erialased teadmised patsiendi füsioloogia nõndanimetatud vastaspoolega, see tähendab, et ta teab, kuidas käituvad mehed naistega, ja vastupidi.
Psühhoanalüütiliselt on huvi vastassoo suguelundite vastu üsna loomulik ja see väljendub ka meditsiinis.
Üldiselt on sellel suured plussid igast vaatepunktist: psühholoogilisest, loogilisest ja puhtalt esteetilisest. Kas on mingeid varjukülgi? Nojah, eks mehed või kohata hirmuäratavaid mehelikke naisurolooge, kes torgivad neid sõrmede ja äigepulkadega, näidates sellega teatud sobimatust oma soorolli. Tõenäoliselt puutuvad ka naised kokku meesgünekoloogidega, kes kompenseerivad oma lahjat seksuaalelu sellega, et topivad naistesse peegleid ja laiendajaid.
Kõige tähtsam on see, et arst raviks hästi. Et ta vastaks arstikutsele.
Niisiis, naisuroloogil on nii erialased teadmised kui ka kogemus, kuidas dešifreerida meeste füsioloogia sala-märke – neid, millest mehed ei taha piinlikkusest arsti kabinetis alati rääkida. Lisaks mõistab naisarst paremini meeste probleeme, komplekse, väiteid ja seksuaalseid reaktsioone naiste käitumisele, sest suudab võrrelda meeste öeldut sellega, kuidas naised seda tajuvad.
Kas mõistate, milline unikaalne teadmiste sulam see on?
Sellepärast kirjutasingi raamatu, kus vastan teie kõige intiimsematele küsimustele.
Nagu taipate, ei piisanud mulle oma patsientide täielikuks mõistmiseks ainult uroloogiharidusest. Mõne aasta eest läbisingi tuhandetunnise kursuse selleks, et õppida eristama teri sõkaldest, seksuoloogiaprobleeme uroloogiaprobleemidest.
Sest tihti ei oska patsient ise neil vahet teha. Mehed tulevad vastuvõtule ega mõista eristada sugutungi langust ning puudulikku erektsiooni, kurtes mõlemal puhul sama asja: potents on langenud. Aga kui patsient ise aru ei saa, mis teda häirib, siis peab arst seda tegema tema eest. Seetõttu ühendan oma töös korraga kaks ametit.
Kas te teate, miks mehed enamasti seksuoloogi juurde tulevad? Kas arvate, et nad fantaseerivad fallogigantos’est? Eksite!
„Doktor, kui ma kogen orgasmi, siis teen algul nii ja pärast natuke naa ja lõpuks viskan sihukese viguri. Öelge mulle, kas ma olen ainuke?” See on palve kuulutada tema seksuaalsus erakordseks. Patsient esitab oma iseärasusi nagu imeasja; ta on käinud juba mitme spetsialisti juures. Kui ütlen talle äkki, et nii ongi normaalne, siis devalveerin sellega tema kordumatu seksuaalsuse! Ta kogeb kohe rängimat pettumust nii oma elus kui ka minu erialases pädevuses.
„Doktor! Mu naisel on külm temperament! Aidake seda kiiresti üles soojendada, sest ta ei taha mind enam ja sellepärast ei taha ka mina teda.” Kuid naistel ei ole „külma temperamenti”, vaid nõrk sugutung. Selle põhjused võivad peituda perekondliku kasvatuse iseärasustes, suhetes vanematega, varem saadud seksuaalsetes ja psühholoogilistes traumades, psühhoseksuaalse arengu probleemides või sotsiaalsete stereotüüpide järgimises. Ning temperament ei puutu üldse asjasse!
Millest ma pole veel rääkinud? Näib, et seksi puhul ei olegi praegu enam tabuteemasid. Internetis on teavet külluses; tundub, et igaüks koolipoisist vanurini oskab sealt andmeid leida, fakte kõrva taha panna ja profiks hakata. Ja kui ta on ka ise midagi järele proovinud, on ta lausa kangelane! Kuid see pole nii: üht-teist jääb siiski üldsusele kättesaamatuks. Analüüsisin olukorda, süvenesin kirjandusse ja leidsin selle, mis jääb keelatuks ka ajal, kui seksuaalkäitumises valitseb vabadus ja seksialased teadmised on kõigile kättesaadavad.
Veneroloogias on ehk kõige suurem tabu teadmised, kuidas nakkusi diagnoosida. Rahutu hing jääb ikka kahtlema: „Arstid petavad mind, vajalikku analüüsi kas ei ole või seda ei teata ja tegelikult olen ma ikkagi haige, kuigi kõik kinnitavad vastupidist.” See on peamine kinnisidee, mis vaevab inimest, kellel on venerofoobia (suguhaiguste hirm). Just tänapäeval, kui teabe lai kättesaadavus aitab kaasa ärevus- ja foobiaseisundite levikule, on venerofoobia väga aktuaalne. Selle käes kannatajad pöörduvad kõigepealt veneroloogi poole, sest venerofoobia üheks sümptomiks on selle seisundi psühholoogilise olemuse eitamine. Tõenäoliselt ei parane säärase patsiendi elu ilma psühholoogi või psühhoterapeudi abita. Ja veneroloogid tavaliselt ei ütle, kui palju „võõraid” patsiente nende juures käib ...
Seksuoloogias jäävad praktikumid endiselt keelatuks. Just. Teoreetiliselt teavad kõik, kuidas midagi teha ja milliseid abivahendeid kasutada; nad võivad isegi jälgida tegutsemas meistriklassi (pornograafilises filmis). Aga kuidas see elus õnnestuks, seda ei teata, ei osata ega taheta katsetada isegi piinamise ähvardusel. Kasvõi anaalseks. Filmides paistab see väga ahvatlev. Aga elus? Keegi ei tea, kuidas säärast soovi partnerile serveerida; mida on vaja teha, et valus ei oleks, ja kuidas saada sedasama naudingut, mida filmides näidatakse ja mille kohta arvustusi kirjutatakse? Ja mis kõige tähtsam – võib-olla kõik ei vajagi päriselt anaalseksi?
Meelierutav trenditeema: meeste squirt. Pole kuulnudki? Tohoh. Laias kaares laskvad tüdrukud, kes purskavad nagu kosed, ei tohiks enam uudis olla. Aga meeste squirt ... Mis asi see veel on? Kuidas seda saavutada? Kuidas õigesti kasutada? Kuidas tuua see oma abielu harjumuspärasesse rutiini? Ja mis kõige tähtsam, kuidas oma tuimale mehejurakale selgeks teha, et meeste squirt on seksuaalse moe viimane karje ning selleks, et mitte ajast maha jääda, on hädavajalik seda õppida ja seejärel harrastada, nii et silmad naudingust pahupidi?
Veel üks saladuslik tabu on inimese seksuaalsuse olemus. Kuidas? KUIDAS? KUIDAS see kõik toimub? Miks nii ja mitte teisiti; kuidas tekib iha, miks on see valiv; miks jääb sõelale just see või teine tehnika või partner?
Kõik need teemad on vallanud tänapäeval seksuaalsuse uurijate meeli. Aga milline on uurijate praktiline kogemus selles valdkonnas? Elu näitab, et minimaalne ...
Seega on seks suletud teema, millest ei räägita. Kõik tahaksid seda harrastada ja teha seda lõbutsedes, kuid vähesed oskavad. Selle tagajärjel kasvab antiseksuaalide ja aseksuaalide ning lihtsalt üksildaste arv. Me sureme nõnda välja, kui ei õpi oma seksuaalseid probleeme tsiviliseeritud viisil lahendama.
Kuidas leida lahendust, kui pole selge, mis teid häirib?
Sellest peategi alustama! Vastuvõtule tulnud patsient ütleb just nii: „Midagi on valesti, aga ma ei tea, mis.”
Sageli ta mitte ainult ei suuda sõnastada, mis teda häirib, vaid ta ei teagi, mis ja kus see on. Ja kas on põhjus temas või partneris? Või endises partneris? Või lapsepõlves? Kõike seda peab seksuoloog selgitama ja siis seletama patsiendile, mis teda häirib ja mida tuleb tema probleemide lahendamiseks ette võtta.
Seksuoloogi kunst on näha ebakindla inimese eksiarvamuste taga tema tõelisi probleeme ja esitada raviplaan.
Üldiselt on seksuoloog intiimasjade detektiiv, kes otsib midagi endalegi tundmatut. Ning leiab huvitaval kombel tee patsientide õnne ja harmoonia juurde.
Kuidas aru saada, millal minna seksuoloogi vastuvõtule? Maailma Terviseorganisatsioon on esile tõstnud universaalsed põhjused. Need on seksuaalse reageerimise vähenemine, erektsiooni langus, vaginism (tupeseina valulik kokkutõmbumine, nii et peenis ei saa siseneda) ja düspareunia (vahekorra valulikkus naisel). Ja ka – tähelepanu! – igasugune „mina ei taha”; tunne, mida partner ei rahulda; või kui masturbeerimise ajal on erektsioon, kuid seksi ajal ei ole; või kui masturbeerimise ajal tuleb orgasm, kuid seksi ajal ei tule; ja kui on tunne, et kaks toredat inimest on küll kokku saanud, aga koos tore ei ole.
See raamat on pühendatud kõigile seksuaalse teema märtritele.


Sisukord

Sissejuhatus

1. OSA. MEHE INTIIMTERVIS
Hüpogonadism

• Meeste hüpogonadismi riskitegurid
Erektsioon
• Testosteroon ja potents
• Küpse mehe erektsioon
• Armastuse ja erektsiooni suhe
Orienteerume iseendas
Meestehaigused ja seksuaalelu kvaliteet

• Mis ootab uroloogi vastuvõtul?
Antiaging-strateegia
• Meeste meditsiinilised uuringud ja seksuaalse pikaealisuse strateegia
• Mis on suguhaigused?
• Suguhaiguste psühholoogilised põhjused
• Millal suguhaigused maailmast kaovad?
• Suguhaiguste resistentsus (ravimatus)
• Karistus suguhaigusse nakatamise eest
• Kas kondoomi kasutamiseks on vastunäidustusi?
• Kondoomid rebenevad!
• Kondoomi kasutamise mittestandardsed näited
• Millised seksuaalhaigused on praegu tipus?
• Ureaplasma: abielulahutus
• Uretriit retseptiivsel geil
• Ravimatu kusitipõletik
Eesnäärmepõletik
• Eesnäärme anatoomia ja funktsioon
• Mis on eesnäärmepõletik ja miks see on ohtlik?
• Eesnäärmepõletiku põhjused
• Eesnäärmepõletiku arengut soodustavad tegurid
• Eesnäärmepõletiku kulu eripärad
• Sümptomaatika
• Prostatiidi diagnoosimine
• Prostatiidi seksuaalsed sündroomid
• Prostatiidi ravi
Viljatus. Meestegur
• Salapärane diagnoos varikotseele
• Hormonaalsed ja ainevahetushäired
• Obstruktiivne tegur
• Kiirgus ja viirusnakkused
• Spermogramm (seemnepurske analüüs)
• Meeste viljatusravi võimalused
• Viljatusravi eetika
Seksuaalne temperament
Lühike kurameerimise õpetus ehk Mitmendal kohtamisel loota esimesele seksile

2. OSA. SEKSUAALNE MITMEKESISUS
Anaalseks

• Meie aja anaalseks
• Anaalseksi eripära naisele
• Anaalseksi eripära mehele kui sisenevale partnerile
• Mehe trammidepoo ehk Anaalseksi eripära vastuvõtvale mehele
• Kõige olulisem meeste müüt anaalseksi kohta
• Ettevalmistus anaalseksiks
• Anaalseksi meditsiinilised tagajärjed
• Ei taha ega kavatsegi, aga partner käib peale nagu uni
• Kuidas öelda partnerile seda, millest on kombeks vaikida?
Squirt
Squirt’i sotsiaalne tähendus
Squirt’i ajalugu
• Kellele see kasulik on ehk Kelle tellitud on squirt?
Squirt’i instruktorid
Squirt’i tehnika
Squirt’i tehnika meditsiinilised tagajärjed
Purskuva orgastilise vedeliku koostis
Eesnäärme ülesanded

Järelsõna


Raamatuga „Braavo, peenis!” seonduvad märksõnad: mehed, suguelundid, seksuaalsuhted, viljatus, eesnäärmepõletik, seksuaalnakkushaigused, seksuaaltervis, uroloogia, käsiraamatudRaamatu „Braavo, peenis!” tehnilised andmed


„Braavo, peenis!” on pehmekaaneline raamat, 304 lk; 13,9 × 20,9 cm; ↔ 2,5 cm; 380 g.


Raamat „Braavo, peenis!” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Braavo, peenis!” ilmumisandmed: Pegasus, 2020


ISBN/EAN: 9789916613177

Ostan „Braavo, peenis!” hinnaga 18.81Soovitame lisaks väljaandele „Braavo, peenis!” vaadata ka neid trükiseid:


Seksiõpe
Seksiõpe

21.50


Topeltelu
Topeltelu

22.22


Alasti
Alasti

16.61


Peegeldus
Peegeldus

16.61


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525