ABBA: austusavaldus ülimale popbändile


„ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

ABBA: austusavaldus ülimale popbändile kaanepilt – front cover

Hind: 35.95


Autor: Satny Van Wymeersch.


Inglise keelest tõlkinud Krista Kallis.


Originaali pealkiri: Let’s talk about ABBA: a tribute to the ultimate pop group.


Toimetanud Andres Oja.
„ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” – tutvustus


ABBA on üks kõige edukamaid ja müütilisemaid bände muusikaajaloos: üle 400 miljoni müüdud albumi kogu maailmas, virtuaalne kontsertetendus „Voyage”, oma muuseum ning kõrvalprojektid, nagu muusikal „Mamma Mia!” ja samanimelised filmid.

Raamat „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” on kummardus imelisele Rootsi nelikule, milles räägivad ABBA loost inimesed, kes tundsid neid nii professionaalses kui ka eraelus.

Inforikkas raamatus on üle 40 haruldase intervjuu selliste inimestega nagu ABBA kostüümidisainer Owe Sandström, koreograaf Graham Tainton, mitmed ABBA muusikud ning bändi juhtfiguurid Björn Ulvaeus ja Benny Andersson. Samuti saavad sõna nii mõnedki superstaarid, kes on – mõnevõrra ootamatult – seotud ABBA-ga. Pöörates erilist tähelepanu ABBA populaarsusele Eestis, on autor lisanud raamatusse värske intervjuu Eesti kuuma popstaari Stefaniga, kes räägib oma soojast suhtumisest ABBA-sse.

Ingliskeelne originaalversioon „Letʼs Talk Abbout ABBA” oli rahvusvaheline Amazoni bestseller, mis saavutas Ühendkuningriigis ja Poolas esikoha ning jõudis kõrgetele kohtadele ka Rootsis, Saksamaal ja Prantsusmaal. Käesolevat väljaannet on autor uuendanud ja täiendanud.

Stany Van Wymeersch on nelja eduka ABBA-st rääkiva raamatu autor. Tema esimesele raamatule „Letʼs Talk About ABBA” järgnes „We All Love ABBA”, seejärel kaheosaline „The Legacy of ABBA”. Stany oli Londonis O2 Arenal toimunud ametliku näituse „ABBA: Super Troupers” konsultant. Samuti kuulus ta rahvusvahelisse žüriisse, mis annab välja auhinda Eurostory Best Lyrics Award kõige rabavamate laulusõnade eest Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Ta on lõpetanud Genti ülikooli Belgias magistrikraadiga õigusteaduses ning töötanud juriidilise nõustajana, aga ka kommunikatsioonispetsialistina moe- ja kultuuriüritustel.

Raamatu „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” tagakaanel olev QR-kood viib Spotify playlist’i.Raamatu „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” sisukord

Raamatu „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” seonduvad märksõnad: muusika, mälestusedRaamatu „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” tehnilised andmed


„ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” on kõvakaaneline raamat, 336 lk; 22,0 × 28,5 cm; ↔ 2,3 cm.


Raamat „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” ilmumisandmed: Pegasus, 2022


ISBN/EAN: 9789916163047

Ostan „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” hinnaga 35.95Soovitame lisaks väljaandele „ABBA: austusavaldus ülimale popbändile” vaadata ka neid trükiseid:


Päevik
Päevik

14.90


Diskursus
Diskursus

14.94


Topeltelu
Topeltelu

22.22


Sigmund
Sigmund

19.91


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125