Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KinkeraamatudFotoalbumid, kunstialbumid, näitusekataloogidArhitektuur

Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest
Old Pechory: buildings and people. Postcards from Sven Karjahärm collection
Старые Печоры: здания и люди. Фотографии из собрания Свена Карьяхярма


„Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest Old Pechory: buildings and people. Postcards from Sven Karjahärm collection Старые Печоры: здания и люди. Фотографии из собрания Свена Карьяхярма kaanepilt – front cover


Koostaja: Toomas Karjahärm.


Eesti keelest tõlkinud Laila Värä, Piret Ruustal.


Kujundanud Marge Pent.
„Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” – tutvustus


Raamat „Vana Petseri: ehitised ja inimesed” annab ülevaate Petseri linna ehitistest ja inimestest kuni Teise maailmasõjani.

Suurepärane kinkeraamat, tunnustatud ajaloolase Toomas Karjahärmi koostatud põhjalikud saatetekstid ning pildiallkirjad paralleelselt eesti, inglise ja vene keeles.

Raamatu „Vana Petseri: ehitised ja inimesed” tekstid on vene keelde tõlkinud Laili Värä ja inglise keelde Piret Ruustal.Raamatu „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” sisukord

Raamatu „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” seonduvad märksõnad: inglise keel, vene keel, eesti keel, erakogud, pildikogud, fotod, postkaardid, arhitektuuriajalugu, sündmused, eluolu, ajaloo- ja kultuurimälestised, ehitusmälestised, linnaarhitektuur, linnavaated, linnaajalugu, kodulugu, Petseri, 1910-ndad, 1920-ndad, 1930-ndad, fotoalbumid, kommentaarid, Estonica koguRaamatu „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” tehnilised andmed


„Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat, 155 lk; 20,8 × 21,6 cm; ↔ 1,9 cm; 658 g.


Raamat „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” ilmumisandmed: Argo, 2006


ISBN/EAN: 9789949415748 (9949-415-74-8, 9949415748)Veel üllitisi „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Vana Petseri: ehitised ja inimesed. Postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt kogudest” vaadata ka neid trükiseid:


Loomine
Loomine

10.50


Armastus
Armastus

12.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525