Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Aiandus, mesindusTeatmikud, entsüklopeediadIluaiandus, maastikukujundus

Täielik aianduse käsiraamat
Planeerimine, rajamine, hooldamine, taimede kalender, aiatööde kalender


„Täielik aianduse käsiraamat” on kõvakaaneline raamat sarjast Dorling Kindersley raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud.

Täielik aianduse käsiraamat Planeerimine, rajamine, hooldamine, taimede kalender, aiatööde kalender kaanepilt – front cover

Hind: 44.94Inglise keelest tõlkinud Ahto Ruut, Liisi Jääts, Mari Laane.


Toimetanud Mati Laane.


Sarja nimetus: Dorling Kindersley raamat.
„Täielik aianduse käsiraamat” – tutvustus


Maineka kirjastuse Dorling Kindersley poolt välja antud mahuka ja põhjaliku aianduse käsiraamatu on eesti keelde tõlkinud ja toimetanud parimad aianduse asjatundjad Eestis: Liisi Jääts, Mari Laane, Mati Laane ja Ahto Ruut, kes on taimede soovitamisel arvestanud Eesti olusid ja raamatut täiendanud.

Käsiraamatus „Täielik aianduse käsiraamat” antakse praktilist nõu, millest alustada -- kuidas teha aia plaani, kuidas rajada aiateid, mis materjaliga neid katta, kuidas saada vastupidavat ja ilusat muru ning kuidas seda hooldada, millist piiret ehitada, kuidas rajada aeda laste mänguväljakut, õdusat õuetuba, romantilist lehtlat või varikatust ja kuidas neid valgustada.

Nii sõnas kui fotodel tutvustatakse väga palju huvitavaid ja ilusaid taimi – puid, põõsaid, ronitaimi, üheaastasi lilli ja püsikuid, veetaimi, erinevaid ürte, ja räägitakse põhjalikult sellest, kuidas osta terveid taimi, kuidas neid istutada, lõigata, haigustest ravida.

Omaette peatükk on pühendatud taimede kasvatamisele erinevates anumates – kastides, pottides, aiavaasides. Samuti antakse juhiseid selle kohta, kuidas rajada aeda veekogu – basseini, purskkaevu, kanaleid – ja milliseid taimi nende äärde istutada.

Eraldi peatükk tutvustab köögivilju ja nende kasvatamist nii peenral kui ka kasvuhoones ja lavades, puuvilju ja viljapuude eest hoolitsemist, maitsetaimede kasvatamist ja kasutamist. Samuti antakse nõu, milliseid tööriistu aias vaja läheb ja kus neid hoida, kuidas teha komposti. Põhjalikul tutvustatakse umbrohtusid, taimehaigusi ja kahjureid ja soovitatakse, kuidas nendega võidelda.

Raamatu „Täielik aianduse käsiraamat” lõpus on tabeli kujul üles loetud kõik tööd, mida igal kuul aias tuleks teha.

Raamatu „Täielik aianduse käsiraamat” asjatundlikku teksti, arvukaid tabeleid ja üksikasjalikke tööjooniseid täiendavad imeilusad fotod sadadest värvilistes õitest, sügisvärvides puulehtedest, salapärastest aianurkadest, kutsuvatest õuetubadest, mille vaatamine on elamus isegi siis, kui oma isiklik aed on veel salajane unistus.Raamatu „Täielik aianduse käsiraamat” sisukord

Raamatu „Täielik aianduse käsiraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Täielik aianduse käsiraamat” seonduvad märksõnad: aiandus, iluaiandus, aiataimed, ilutaimed, aiatööd, käsiraamatudRaamatu „Täielik aianduse käsiraamat” tehnilised andmed


„Täielik aianduse käsiraamat” on kõvakaaneline raamat, 420 lk; 23,7 × 29,4 cm; ↔ 3,1 cm; 2,085 kg.


Raamat „Täielik aianduse käsiraamat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Täielik aianduse käsiraamat” ilmumisandmed: Varrak, 2003


ISBN/EAN: 9789985307694 (9985-3-0769-0, 9985307690)

Ostan „Täielik aianduse käsiraamat” hinnaga 44.94Raamatuga „Täielik aianduse käsiraamat” samast sarja(de)st:© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525