Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LasteraamatudPildiraamatud, koomiksidTrükitähtedega raamatud, suurtähtraamatud

Suur tormivaal


„Suur tormivaal” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Suur tormivaal kaanepilt – front cover

Hind: 13.31


Autor: Benji Davies.


Inglise keelest tõlkinud Dea Oidekivi.


Originaali pealkiri: The great storm whale.


Toimetanud Mari Klein.
„Suur tormivaal” – tutvustus


Tule tagasi Tormivaala-maailma ja saa osa uuest unustamatust seiklusest! Uus ja imetore pildiraamat ülemaailmselt tuntud, paljude auhindadega pärjatud autorilt.

Ühel tormisel ööl, mil tuuled puhuvad ja välgud sähvivad, jutustab Noi vanaema talle loo. See on lugu tüdrukust, vaalast ja sõprusest. Pärast hoolikat järele mõtlemist taipab Noi, et vanaema jutustus võib olla osa temagi loost, mis jääb kestma läbi põlvkondade.

Südamlik uus pildiraamat on ilus järg juba olemasolevatele sama sarja teostele, tähistades lugude võlujõudu ja ühendust, mida suguvõsade arenedes säilitada.

„Suur tormivaal” sobib kooslugemiseks juba päris pisikese lapsega: raamatu laiem formaat võimaldab nautida täies mahus autori joonistatud detailirohkeid lapsesõbralikke illustratsioone. Iseseisvaks lugemiseks on teos raskusastmelt sobiv lapsele, kes tunneb trükitähti ning harjutab lause tasandil lugemistehnikat ja joonistähtedega kirjutamist.

Raamatu „Suur tormivaal” autor Benji Davies on illustraator ja animatsioonidirektor. Juba väga väiksena võis teda leida köögilaua ääres istumas ja joonistamas, seda harrastab ta tänase päevani. Ülikoolis õppis ta animatsiooni ja on selle baasil tegelenud arvukate loominguliste projektidega: pildiraamatute, lühikeste joonisfilmide, muusikavideote, reklaamide ja filmitreileritega. Benji raamatuid on tõlgitud ja trükitud väga paljudesse keeltesse üle kogu maailmas. „Tormivaal” oli tema esimene autoriteos. Ta elab Londonis koos abikaasa ja tütrega.Raamatu „Suur tormivaal” sisukord

Raamatu „Suur tormivaal” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Suur tormivaal” seonduvad märksõnad: inglise, lastekirjandus, jutud, pildiraamatud, suurtähtraamatud, kunstnikuraamatudRaamatu „Suur tormivaal” tehnilised andmed


„Suur tormivaal” on kõvakaaneline raamat, 29 lk.


Raamat „Suur tormivaal” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Suur tormivaal” ilmumisandmed: Rahva Raamat, 2023


ISBN/EAN: 9789916142479

Ostan „Suur tormivaal” hinnaga 13.31Veel üllitisi „Suur tormivaal” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Suur tormivaal” vaadata ka neid trükiseid:


Sipsik
Sipsik

19.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525