Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.

NB! Raamatust „Söö, mida hing ihkab” on saadaval rohkem kui üks variant.
Palun vaadake täpsemat infot altpoolt.
Teemad: ToitumineTervisPsühholoogia

Söö, mida hing ihkab
Kaalulangetamise psühholoogia


„Söö, mida hing ihkab” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Söö, mida hing ihkab Kaalulangetamise psühholoogia kaanepilt – front cover

Hind: 27.97


Autor: Teemu Ollikainen.


Soome keelest tõlkinud Toomas Tallo.


Originaali pealkiri: Syö mitä mielesi tekee.


Toimetanud Kersti-Mai Kotkas. Kaane kujundanud Britt Urbla Keller.
„Söö, mida hing ihkab” – tutvustus


Paljud dieediraamatud kipuvad kaalulangetust esitama hõlpsa ja lõbusa ettevõtmisena, mida see ei ole, ja on teada, et kestev kaalujälgimine õnnestub vaid vähestel. Ülekaalulisust seostatakse tavaliselt inimese ainevahetuse ja eluviisidega, kuigi see on sageli hoopis psüühiline probleem. Kaaluindeksitabelid, kalorisoovitused ning toiduretseptid on küll vajalik teave, aga need ei aita aru saada, miks just mina olen paksuks läinud ja miks minul on raske dieedist kinni pidada. See raamat on mõeldud just neile, kes on kaalulangetamises korduvalt pettunud. Oma töökogemuste põhjal psühhoterapeudina õpetab autor mõistma mõtteid, mis raskendavad kaalujälgimist, ning ta õpetab vältima liigsöömist kui vahendit oma negatiivsete tunnete maandamiseks. Emotsionaalne söömine, motivatsiooni kadumine ja oma võimetes kahtlemine on raskused, mille võitmist sageli ei õpetata. Teemu Ollikainen on psühholoog ja psühhoterapeut, Soome Psühholoogide Seltsi liige, kel on psühhoteraapia erapraksis Helsingis.Raamatu „Söö, mida hing ihkab” sisukord

Raamatu „Söö, mida hing ihkab” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Söö, mida hing ihkab” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Söö, mida hing ihkab” seonduvad märksõnad: toitumisharjumused, emotsioonid, söömine, psühholoogilised aspektid, kehakaalu langetamine, kehakaal, rasvumine, nõuandedRaamatu „Söö, mida hing ihkab” tehnilised andmed


„Söö, mida hing ihkab” on kõvakaaneline raamat, 200 lk; 13,7 × 20,6 cm; ↔ 1,5 cm; 301 g.


Raamat „Söö, mida hing ihkab” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Söö, mida hing ihkab” ilmumisandmed: Varrak, 2013


ISBN/EAN: 9789985328293 (978-9985-3-2829-3)

Ostan „Söö, mida hing ihkab” hinnaga 27.97
Raamatust „Söö, mida hing ihkab” on olemas ka järgmised eksemplarid


Söö, mida hing ihkab
Pehmekaaneline raamat.
Sari: Tarkusepuu.
190 lk; 13,3 × 20,0 cm; ↔ 1,3 cm; 282 g.
Seisukord: uus.
Ilmumisandmed: Varrak, 2015
ISBN/EAN: 9789985333068

Autor: Teemu Ollikainen.


Soome keelest tõlkinud Toomas Tallo.


Originaali pealkiri: Syö mitä mielesi tekee.


Toimetanud Kersti-Mai Kotkas. Kaane kujundanud Merike Tamm.

Asub Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.

Ostan selle eksemplari hinnaga 21.70Ülekaalulisust ei ole harjutud võtma psüühilise probleemina, seda seostatakse enamasti vale eluviisi ja ainevahetusega. Viimastel aastatel on siiski jõutud arusaamisele, et isiksuslikke tegureid tähelepanuta jättes saavutatakse kehakaalu langetamises ja hoidmises tihti vaid ajutisi tulemusi.

See raamat on mõeldud neile, kes on kaalulangetamise programmides korduvalt pettunud.

Autorit ajendas probleemiga tegelema isiklik mure. Normaalkaalu saavutamine oli tema jaoks alati vaid ajutine tulemus ning tagasilöögid tekitasid iga kord viha ja enesepõlgust. Lõpuks jõudis ta teadmisteni, mida soovis ka teistega jagada.

Oma töökogemuste põhjal psühhoterapeudina õpetab autor mõistma mõtteid, mis raskendavad kaalujälgimist, ning vältima liigsöömist ja -joomist kui negatiivsete tunnete maandamise vahendit.

Emotsionaalne söömine, motivatsiooni kadumine ja oma võimetes kahtlemine on raskused, mille ületamist sageli toitumisraamatutes ei õpetata. See raamat aitab alustada iseenda, oma vajaduste, himude ja keeldumisoskuste analüüsiga, sest psühholoogilise kaalulangetamise keskmes on inimene ise.

Teemu Ollikainen on psühhoterapeut, kes peab muu hulgas ka toitumisteemalisi loenguid. Helsingis on tal psühhoteraapia erapraksis.
Raamatuga „Söö, mida hing ihkab” samast sarja(de)st:© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525