Praktiline abi küülikukasvatajale
Küülikukasvatusega ratsa rikkaks?


„Praktiline abi küülikukasvatajale” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Praktiline abi küülikukasvatajale Küülikukasvatusega ratsa rikkaks? kaanepilt – front cover

Hind: 19.90


Autor: Diana Mägi.


Toimetanud Mari-Liis Runnel. Kujundanud Pilleriin Jürisoo, Piret Jürusoo.
„Praktiline abi küülikukasvatajale” – tutvustus


Küülikud on nutikad ja seltsivad koduloomad, ent aasta-aastalt saab küülikukasvatusest Eestis ka üha olulisem põllumajandusharu. Küülikuliha on tervislik ja väga maitsev. Võrreldes teiste lihatüüpidega on see kõrge proteiini- ning madala rasva-, kolesterooli- ja naatriumisisaldusega ning leiab ühe enam kohta ka eestlase toidulaual. Küülikunahk on väga soe ning kerge.

Lihtsas stiilis kirjutatud käsiraamatus „Praktiline abi küülikukasvatajale” läheneb autor küülikukasvatusele praktiku, mitte teoreetikuna. Raamat „Praktiline abi küülikukasvatajale” annab asjaliku ülevaate tõuvalikust, küülikla planeerimisest ning küülikute anatoomiast ja füsioloogiast. Põhjalikult on käsitletud küülikute tõuaretust, söötmist ning küülikukasvatuse toodangu realiseerimist. Kirjeldatud on ka sagedamini esinevad küülikute haigused ning nende ennetamine ja ravi.Raamatu „Praktiline abi küülikukasvatajale” sisukord

Raamatu „Praktiline abi küülikukasvatajale” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Praktiline abi küülikukasvatajale” seonduvad märksõnad: küülikukasvatus, küülik, loomaanatoomia, tõuaretus, söötmine, loomahaigused, veterinaaria, käsiraamatudRaamatu „Praktiline abi küülikukasvatajale” tehnilised andmed


„Praktiline abi küülikukasvatajale” on kõvakaaneline raamat, 160 lk; 17,1 × 24,1 cm; ↔ 1,3 cm; 416 g.


Raamat „Praktiline abi küülikukasvatajale” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Praktiline abi küülikukasvatajale” ilmumisandmed: Maalehe Raamat, 2014


ISBN/EAN: 9789985645055 (978-9985-64-505-5)

Ostan „Praktiline abi küülikukasvatajale” hinnaga 19.90Soovitame lisaks väljaandele „Praktiline abi küülikukasvatajale” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125