Teemad: Värvimisraamatud, värviraamatudLaste tegelusraamatudLasteraamatud

Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat


„Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” on pehmekaaneline raamat sarjast Peeter Pikk-kõrv. Raamatu seisukord: uus.

Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat kaanepilt – front cover

Hind: 5.95Originaali pealkiri: Peter Rabbit 2: colouring activity book.Sarja nimetus: Peeter Pikk-kõrv.
„Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” – tutvustus


Peeter Pikk-kõrv ja tema sõbrad on uuteks seiklusteks valmis!
Lustlikust värvi- ja tegelusraamatust „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus” leiad kümme põnevat fakti Peetri kohta, ägedad kleepsusudokud, vahvad pildid värvimiseks ja palju-palju muud. Lisaks on raamatuga „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” kaasas hulgaliselt kleepse, millega raamatut kaunistada. Pane valmis oma pliiatsid ja vildikad ning kohtu oma lemmikkangelastega!
Põneva värvi- ja tegelusraamatu illustratsioonid on inspireeritud 2020. aastal esilinastuvast „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus” koguperefilmist.

Raamatus „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” on 4 lehekülge kleepse.

Hoiatus! Raamat „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!Raamatu „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” sisukord

Raamatu „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” seonduvad märksõnad: värvimisraamatud, nuputamisülesanded, vastused, tegelusraamatud, lastekirjandusRaamatu „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” tehnilised andmed


„Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” on pehmekaaneline raamat, 32 lk; 21,5 × 27,4 cm; ↔ 0,4 cm; 208 g.


Raamat „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” ilmumisandmed: Sinisukk, 2020


ISBN/EAN: 9789949349692 (978-9949-34-969-2)

Ostan „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” hinnaga 5.95Raamatuga „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus – värvi- ja tegelusraamat” vaadata ka neid trükiseid:


Metsas
Metsas

4.90


Jõulud
Jõulud

7.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125