Minu lillevärvid: kraapimisvihik


„Minu lillevärvid: kraapimisvihik” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Minu lillevärvid: kraapimisvihik kaanepilt – front cover

Hind: 11.40Illustratsioonid: Elisabeth Galas, Mia Steingräber, Tannaz Afschar.
„Minu lillevärvid: kraapimisvihik” – tutvustus


Kraapimisvihikus „Minu lillevärvid” on 12 kraapimislehte, mille tagumisel küljel on värvimismuster. Kraapimislehed on vihikust hõlpsasti väljarebitavad. Kraapimisvihiku lõpus on õpetus, kuidas ise teha kraapimispaberit ja kraabitavaid sünnipäevakutseid ning pakutakse kraapimisideid.

Kaasasoleva kraapimispulgaga saate luua täiesti omanäolisi pilte lilledest, lindudest, liblikatest ja paljust must.. Kraapimisvihikust „Minu lillevärvid” leiate erakordsete värviefektidega kaunid pildid.

Kraapimine on lõbus tegevus, mis aitab täielikult tegevusele pühenduda ja seeläbi parandada oma keskendumisvõimet. Vajate vaid kraapimisvihikuga kaasas olevat kraapimispulka ja rohket fantaasiat, et luua kordumatuid väikeseid kunstiteoseid. Laske end värvilistest piirjoontest ja katmata pindadest inspireerida ning otsustage ise, millised kaunid lilled, liblikad ja linnud välja näevad. Võite kraapida välja kõik mustrid ja pinnad, valida mõne detaili, mida soovite rõhutada, või kraapida pildile endale meelepärased mustrid, jooned ja punktid.

Hoiatus! Kraapimisvihik „Minu lillevärvid” ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.Raamatu „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” sisukord

Raamatu „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” seonduvad märksõnad: kraapimisvihikud, kraapimine, tegelusraamatud, lastekirjandus, värviraamatud, värvimisraamatudRaamatu „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” tehnilised andmed


„Minu lillevärvid: kraapimisvihik” on pehmekaaneline raamat, 28 lk; 20,9 × 25,8 cm; ↔ 0,7 cm; 342 g.


Raamat „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” ilmumisandmed: Sinisukk, 2020


ISBN/EAN: 9789949349869

Ostan „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” hinnaga 11.40Soovitame lisaks väljaandele „Minu lillevärvid: kraapimisvihik” vaadata ka neid trükiseid:


Metsas
Metsas

4.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125