Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Sisekujundus, sisearhitektuurNipiraamatudEhitus ja remont

Meistrimehe käsiraamat naistele
Kuidas teha seda ise ilma küüsi murdmata


„Meistrimehe käsiraamat naistele” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Meistrimehe käsiraamat naistele Kuidas teha seda ise ilma küüsi murdmata kaanepilt – front cover


Autor: Bridget Bodoano.


Inglise keelest tõlkinud Anne Heinmaa.


Originaali pealkiri: Handywoman’s Workbook: How to Do It Yourself Without Breaking a Nail.

„Meistrimehe käsiraamat naistele” – tutvustus


Traditsiooniline tööjaotus, mille puhul mehed panevad üles riiuleid, samal ajal kui tänulikud naised koristavad ära segaduse, tunduks tänapäeval veider ja kahtlemata ka poliitiliselt ebakorrektne. Leidub piisavalt tõendeid selle kohta, et tänapäeva naised panevad ise riiulid üles – ja et mehed avastavad majapidamistöödega seotud rõõme. Raamatu Meistrimehe käsiraamat naistele nõuanded ja informatsioon on mõeldud selleks, et julgustada naist kasutama põhilisi tööriistu ja rakendama kodu remontimise alaseid oskusi ja ette valmistama oma kodu fantaasiaküllaseks sisekujunduseks ja stiilseteks täiendusteks. Kujunduslikud võtted on mõeldud selleks, et õhutada ja inspireerida naist asuma lihtsate projektide kallale ja võib-olla kaaluma põhjapanevamaid muudatusi oma kodus.

Kuna järjest rohkem naisi soetab ise endale kodu, jäädes järjest vähem meeste peale lootma, on Meistrimehe käsiraamat naistele salarelvaks ja ükski iseseisev naine ei saa endale lubada luksust ilma selleta läbi ajada. Alates soovitustest põhiliste tööriistade ja tähtsamate kõpitsemisoskuste valdkonnas kuni nõuanneteni lihtsamate koduste remonditööde, kodukujunduse ja kodu korrashoidmise kohta, kergendab Meistrimehe käsiraamat naistele sinu teed kodukujunduse maailma, ilma et sul tarvitseks omada mingeid eelteadmisi. Alates pistiku vahetamisest kuni mööbli kokkumonteerimiseni, vannitoa plaatimisest kodu turvaliseks ja ohutuks muutmiseni. Raamat Meistrimehe käsiraamat naistele on ise tegemise oskustest, milleta ükski omaette elav naine ei peaks läbi ajama.

Asendamatu teejuht algajatele kodukujundamise maailma, suunatud iseseisvatele naistele, kes tahavad kõike ise teha.
Arusaadav informatsioon ja selged juhtnöörid on edasi antud lihtsas keeles mõõduka huumoriga, mis aitab kõpitsemise harrastajatel vältida frustratsiooni ja säilitada head tuju.
Sisaldab stiilseid kujundusideid ja pakub välja lihtsaid projekte alates polüfunktsionaalsest pildiriiulist kuni elegantse kušetini, mis kaunistab iga kodu.
Raamat Meistrimehe käsiraamat naistele on illustreeritud enam kui 45 värvifotoga koos karikatuuride, graafiliste jooniste ja tegevusi etapiviisiliselt kirjeldavate skeemidega.

Pärast moeajakirjaniku karjääri, olles ametis uue kodu kavandamise ja ehitamisega, sai Bridget Bodoano omal nahal tunda, mida tähendab kodus midagi ise ära teha. Ta töötas Conran Shopi pressiesindajana peaaegu kümme aastat ja on käesoleval ajal vabakutseline kirjanik ja raamatukujundaja. Bridget Bodoano teeb kaastööd mitmele väljaandele, nende hulgas World of Interios ja The Independent ning on koostöös Julia Birdiga välja andnud raamatu Lihtne stiil.Raamatu „Meistrimehe käsiraamat naistele” sisukord

Raamatu „Meistrimehe käsiraamat naistele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Meistrimehe käsiraamat naistele” seonduvad märksõnad: ruumikujundus, naised, remont, meisterdamine, kodumajandus, kodu korrashoid, käsiraamatud, nõuandedRaamatu „Meistrimehe käsiraamat naistele” tehnilised andmed


„Meistrimehe käsiraamat naistele” on pehmekaaneline raamat, 144 lk; 20,2 × 25,4 cm; ↔ 0,9 cm; 514 g.


Raamat „Meistrimehe käsiraamat naistele” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Meistrimehe käsiraamat naistele” ilmumisandmed: Ilo, 2008


ISBN/EAN: 9789985579558 (978-9985-57-955-8)Soovitame lisaks väljaandele „Meistrimehe käsiraamat naistele” vaadata ka neid trükiseid:


Vannitoad
Vannitoad

15.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525