Kodukiri detsember 1993


„Kodukiri detsember 1993” on ajakiri. Ajakirja seisukord: nagu uus.


Kodukiri detsember 1993 kaanepilt – front cover

Hind: 2.99


Peatoimetaja: Tiina Kanarbik.


Toimetanud Indrek Kasesalu, Maia Kivik.
„Kodukiri detsember 1993” – tutvustus


Jõulud on varsti käes! Jõulukarussell paneb pea pisut ringi käima: pakutakse seda ja teist, aga osta ju kõike ei jõua... Selle aasta viimases „Kodukirjas” on jõuluehteid ja -kingitusi, jõuluroogi ja -jooke. Veel on aega, veel jõuab midagi ise teha.
Tore töö on lastega koos jõulukaunistusi valmistada. Las nad olla kaugel kultiveeritud maitsekusest, see-eest on need värvikad ja naljakad ning rõõmustavad lapsi kindlasti. Pisut lapsemeelsust kulub jõulude ajal endalegi ära – eriti meile, tõsimeelsetele eestlastele (lähemalt lk 14).
Kallis pereema, ära end jõulumeelses saginas liiga ära väsita! Ehk jõuad sel aastal ettevalmistustega varem valmis, võibolla saad juba homme midagi ära teha? Jõulude ootamise aeg peaks olema põnev ja tore, mitte kohustus kiirustada. Ühe õhtu võiksid veeta sõbrannadega, et valmistada maitsvaid kingitusi. Millised toredad jõuluüllatused on ilusasti purgitatud-pakitud hõrgutised! (Vt lk 18.)
Jõuluroad ja nende võrratu lõhn kuuluvad kindlasti jõulude juurde. Peale traditsioonilise verivorsti võiks proovida, kas maitseb ka näiteks soomlaste jõulupuder. Maiustustest on selles ajakirjanumbris palju juttu – laste ja teiste maiasmokkade rõõmuks.
Jõulud on heade soovide ja kingituste aeg. Kingitustega on vahel palju peamurdmist, eriti kui nende muretsemine on jäänud viimasele minutile. Ehk aitavad nõuanded lk 12!
Lõpuks on kauaoodatud jõuluõhtu käes. Küünlad põlevad, toad on täis suurepäraseid lõhnu, kingitused ootavad... Jõulumeeleolu on võrratu, ning mitte ainult tõsikristlase jaoks. Oleme argipäevast ära, soovime üksteisele kõige paremat, naudime rahulikku koosolemist koduste ja sõpradega. Mõelda häid mõtteid ja tunda häid tundeid – eks ole selles jõulude sügavam tähendus.
Jõulud on rõõmupühad, rahupühad.
Armas „Kodukirja” lugeja! Soovime Sulle ja Su perele rõõmsaid ja rahulikke jõule!

Ajakirja „Kodukiri detsember 1993” sisukord


Sisustus
Jõulumeeleolus
Pirjo ja Inglid
Inglijutud
Kingitused kogu südamest

Tee ise
Teeme ise jõuluehteid
Teeme ise kingitusi
Sügis raamis ja klaasi all

Retseptid
Maitsvad kingitused
Külmlauale
Jõulud soome moodi
Suu magusaks

Aed
Roosid keset talve!
Värvid ja lõhnad talvel

Käsitöö
Südame-ülikond beebile
Südame-linikud
Jõulukardin

Tunne kaupa
Kreemid


Ajakirjaga „Kodukiri detsember 1993” seonduvad märksõnad: kodu, kodumajandus, kodundus, ruumikujundus, sisekujundus, ajakirjad, retseptid, käsitöö, meisterdamine, nõuanded, mood, sisustus, nipid, ristsõnad, aed, taimed, aiandus, toit, riietus, jõuludAjakirja „Kodukiri detsember 1993” tehnilised andmed


„Kodukiri detsember 1993” on ajakiri, 48 lk; 20,2 × 29,4 cm; ↔ 0,3 cm; 124 g.


Ajakiri „Kodukiri detsember 1993” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Ajakirja „Kodukiri detsember 1993” ilmumisandmed: Myyt AS, 1993

Ostan „Kodukiri detsember 1993” hinnaga 2.99Veel üllitisi „Kodukiri detsember 1993” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Kodukiri detsember 1993” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125