Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: IlukirjandusJõuludKokaraamatud

Jõulud Knights Bridge’is
Seitsmes raamat


„Jõulud Knights Bridge’is” on pehmekaaneline raamat sarjast New York Timesi bestsellerite autor. Raamatu seisukord: uus.

Jõulud Knights Bridge’is Seitsmes raamat kaanepilt – front cover

Hind: 15.90


Autor: Carla Neggers.


Inglise keelest tõlkinud Maia Planhof.


Originaali pealkiri: A Knights Bridge Christmas.


Toimetanud Krista Saar.


Sarja nimetus: New York Timesi bestsellerite autor.
„Jõulud Knights Bridge’is” – tutvustus


Jõuluaja rõõmud ja romantika New Englandis

Clare Morgan on valmis uueks alguseks, kui ta kolib koos väikese poja Oweniga Massachusettsi väiksesse Knights Bridge’i linna. Kuus aastat tagasi leseks jäänud Clare asub tööle linna raamatukogu juhatajana. Ta on tänulik sooja vastuvõtu eest, mida tema ja Owen saavad, ning tunneb tõelist rõõmu, valmistades raamatukogu ette iga-aastasteks pühadeks.

Clare loodab, et sulandub oma uude ellu aeglaselt. Siis kohtub ta Bostoni kiirabiarsti Logan Farrelliga, kes on linnas, et aidata oma eakal vanaemal end hooldekodus sisse seada. Aeglane ei ole sõna, mida Logan näib mõistvat. Harjunud kiiretempolise suurlinnaeluga, ei kavatse ta Knights Bridge’i kauaks jääda. Kuid vanaproual Daisy Farrellil on teised mõtted ja ta värbab pojapoja kaunistama jõuludeks oma maja linnaväljakul veel viimast korda enne selle müükipanekut. Logan otsib Clare’ilt abi ja üheskoos seavad nad maja jõuluehtesse. Oma abi eest saab Clare loa vanaema raamatud läbi vaadata ja valida neist osa raamatukogu jõulumüügiks.

Samal ajal kui Clare ja Logan vanaema maja pühadeks korda seavad, ei oska kumbki neist oodata vastastikust kiindumust. Nad teavad paremini kui enamik inimesi kõigist pöörastest asjadest, mis elus juhtuda võivad, ent iga asi Knights Bridge’is ja selles maagilises aastaajas kutsub neid avanema uutele võimalustele … ja uuele armastusele.

„Jõulud Knights Bridge’is” on sarja Swifti jõeoru romaan seitsmes raamat.Raamatu „Jõulud Knights Bridge’is” sisukord

Raamatu „Jõulud Knights Bridge’is” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Jõulud Knights Bridge’is” seonduvad märksõnad: ameerika, ilukirjandus, armastusromaanid, toiduretseptidRaamatu „Jõulud Knights Bridge’is” tehnilised andmed


„Jõulud Knights Bridge’is” on pehmekaaneline raamat, 207 lk; 13,9 × 20,8 cm; ↔ 1,6 cm; 225 g.


Raamat „Jõulud Knights Bridge’is” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Jõulud Knights Bridge’is” ilmumisandmed: Ersen, 2017


ISBN/EAN: 9789949870080 (978-9949-87-008-0)

Ostan „Jõulud Knights Bridge’is” hinnaga 15.90Raamatuga „Jõulud Knights Bridge’is” samast sarja(de)st:© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525