Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Lasteentsüklopeediad, lasteteatmikudDraakonid, dinosaurused, müütilised olendidTeatmikud, entsüklopeediad

Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia
Sadade imeliste piltidega põhjalik sissevaade eelajaloolisse maailma


„Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” on kõvakaaneline prantsuse köites raamat. Raamatu seisukord: uus.

Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia Sadade imeliste piltidega põhjalik sissevaade eelajaloolisse maailma kaanepilt – front cover

Hind: 23.93


Autorid: Emma Marriott, Jon Richards.


Tõlkinud Matti Piirimaa.


Originaali pealkiri: Children’s dinosaur and prehistoric animal encyclopedia.


Toimetanud Lembi Lõugas. Illustratsioonid: Malcolm Parchment, Marisa Renzullo.
„Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” – tutvustus


Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia on sadade imeliste värvipiltidega põhjalik sissevaade eelajaloolisse maailma. Kes eelajaloolist maailma asustasid? Milline oli planeet Maa dinosauruste ajastul? Kuidas dinosaurused käitusid ja kuidas nad omavahel suguluses olid? Miks dinosaurused kadusid? Kõigile nendele küsimustele annab vastuse Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia, usaldusväärne allikas nii koju kui ka kooli.Raamatu „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” sisukord

Raamatu „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” seonduvad märksõnad: eelajaloolised loomad, väljasurnud loomad, dinosaurused, paleozooloogia, geoloogiline ajaskaala, lasteentsüklopeediadRaamatu „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” tehnilised andmed


„Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” on kõvakaaneline prantsuse köites raamat, 256 lk; 21,5 × 27,2 cm; ↔ 2,5 cm; 1,132 kg.


Raamat „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” ilmumisandmed: Tänapäev, 2020


ISBN/EAN: 9789949276202 (978-9949-27-620)

Ostan „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” hinnaga 23.93Soovitame lisaks väljaandele „Dinosauruste ja teiste eelajalooliste loomade lasteentsüklopeedia” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525