Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Lasteentsüklopeediad, lasteteatmikudTeatmikud, entsüklopeediadLastekasvatus

Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele


„Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele kaanepilt – front cover

Hind: 19.91


Autorid: Charlotte Grossetête, Thierry Manès.


Prantsuse keelest tõlkinud Mari Vallik.


Originaali pealkiri: Les grandes questions du CP.


Toimetanud Linda Laur.
„Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” – tutvustus


Kui teie lapsel on tähtsaid küsimusi enda olemasolu, suhete, ümbritseva maailma ja elu mõtte kohta, võivad need vahel tulla ootamatult ning teil ei pruugi kõige jaoks vastust varnast võtta olla.

Raamatust „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” leiate selged ja lihtsalt sõnastatud, piltidega illustreeritud ja koolilapsele sobivad vastused paljudele olulistele küsimustele, mis aitavad teil lapsega rääkida teda huvitavatel teemadel, teda lohutada, julgustada, panna teda mõtlema ning anda talle tahtmist elu seiklust avastada!Raamatu „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” sisukord

Raamatu „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” seonduvad märksõnad: küsimused, vastused, teatmikud, lastekirjandusRaamatu „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” tehnilised andmed


„Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” on kõvakaaneline raamat, 128 lk; 20,1 × 24,2 cm; ↔ 1,6 cm; 674 g.


Raamat „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” ilmumisandmed: Sinisukk, 2018


ISBN/EAN: 9789949347155 (978-9949-34-715-5)

Ostan „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” hinnaga 19.91Veel üllitisi „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Algklassilaste tähtsad küsimused: vastused laste miks-küsimustele” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525