Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Arvutid, elektroonikaJuriidika, õigusMuusika

Digimuusika ja helitehnika
Käsiraamat igale koduse helistuudio omanikule


„Digimuusika ja helitehnika” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud, plaati pole, tiitellehel pühendus.

Digimuusika ja helitehnika Käsiraamat igale koduse helistuudio omanikule kaanepilt – front cover

Hind: 19.91


Autor: Chris Middleton.


Inglise keelest tõlkinud Margus Männik.


Originaali pealkiri: Digital music and sound.

„Digimuusika ja helitehnika” – tutvustus


Raamat „Digimuusika ja helitehnika” on hädavajalik abimees igale 21. sajandi muusikule ja produtsendile tutvustab helisalvestuse põhilisi tehnilisi vahendeid ning annab nõuandeid muusika miksimiseks, remiksimiseks ja masterdamiseks nii PC kui ka Maciga. Kuid see pole sugugi kõik – tänapäevased arvutid võimaldavad luua veelgi eripärasemaid meediumeliike. Vaatame, kuidas lisada muusikat ja heli veebilehtedele, panna tööle oma taskuhääling ja veebiraadio ning salvestada heli videote, filmide ja animatsiooni jaoks. Kas teadsite, et ka mobiiltelefonis saab muusikat kirjutada ja miksida? Lisaks tuleb juttu autoriõigustest, failide levitamisest ...
Raamat „Digimuusika ja helitehnika” tutvustab digitaalse heliloomingu põhialuseid alates tasuta sämplite ja loopidega mängimisest kuni multiräkksalvestuse, helisünteesi, miksimise, sekventsimise, mikrofonide kasutamise ning paljukanalilise ruumheli loomise ja masterdamiseni välja.
Raamat „Digimuusika ja helitehnika” õpetab ka seda, kuidas luua taskuhäälingu- ja veebiraadiosaateid ning heli videote, filmide, animatsioonide ja veebilehtede tarvis. Vaatleme isegi generatiivse muusika, järgmise põlvkonna plaadivormingute ja mobiiltelefonidega helindite loomisega seotud teemasid.
Kõik jutuksvõetu on illustreeritud sadade fotode ja joonistega. Näete oma silmaga, kuidas näevad välja erinevad tarkvaralised vahendid helimängudest keerukate produktsioonipakettideni. Raamat „Digimuusika ja helitehnika” on kaanest kaaneni täis pikitud nõuandeid muusikutele, produtsentidele, DJ-dele, veebikujundajatele, animaatoritele, video- ja filmitootjatele. Ka kogenud tegijad leiavad siit uusi ideid ja inspireerivaid mõttekäike.
Raamatuga „Digimuusika ja helitehnika” on kaasas CD.Raamatu „Digimuusika ja helitehnika” sisukord

Raamatu „Digimuusika ja helitehnika” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Digimuusika ja helitehnika” seonduvad märksõnad: autoriõigus, filmimuusika, Internet, vormingud, miksimine, süntesaator, helistuudiod, helisalvestus, helitehnika, arvutimuusika, muusikatarkvara, analoogsalvestus, digitaalhelisalvestus, CD-ROMid, käsiraamatudRaamatu „Digimuusika ja helitehnika” tehnilised andmed


„Digimuusika ja helitehnika” on pehmekaaneline raamat, 174 lk; 19,3 × 24,6 cm; ↔ 1,4 cm; 662 g.


Raamat „Digimuusika ja helitehnika” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Digimuusika ja helitehnika” ilmumisandmed: Digipraktik, 2007


ISBN/EAN: 9789985980422 (978-9985-9804-2-2, 9789985980439 (CD-ROM))

Ostan „Digimuusika ja helitehnika” hinnaga 19.91Soovitame lisaks väljaandele „Digimuusika ja helitehnika” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525