Teemad: Veganlus, vegetaarlusToitumine

Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma


„Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma kaanepilt – front cover

Hind: 9.90


Autor: Katherine McGuire.


Inglise keelest tõlkinud Krista Nurm.


Originaali pealkiri: Stuff every vegetarian should know.


Toimetanud Tiina Aug.
„Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” – tutvustus


Palju õnne! Sa oled otsustanud hakata vähem liha sööma. Olgu selle otsuse taga kas sinu enda tervis, loomade heaolu või siis hoopis keskkonnaalased, sotsiaalsed või religioossed põhjused – igatahes oled sa sattunud heasse seltskonda. Kogu maailmas leidub sadu miljoneid õnnelikke taimetoitlasi.
Aga kuigi sa oled heas seltskonnas, võid sa tunda mõningast kimbatust. Sa ei pruugi esialgu teada, kuidas süüa teha, mida osta või kuidas orienteeruda kultuuris, mis sinu uusi toitumisvalikuid alati just lihtsaks ei tee.
Raamat Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma on taimetoitlase aabits, mis õpetab sulle, mida sahvrisse varuda, kuidas lihtsamaid toite valmistada ning vegetaarlasena lihasööjate maailmas hakkama saada. Sa õpid, kuidas kõhtu täita ja kuidas oma isusid rahuldada. Sa armud senitundmatutesse toiduainetesse ja vürtsidesse, hakkad oma tervise eest hoolitsema ning sulle pakub rahuldust teadmine, et elad hästi ja arvestad teiste elusolenditega. Ära siinkohal nii hirmsasti muretse selle pärast, kuidas „asju õigesti teha”. Keskendu lihtsalt headele valikutele, mida sa enda ja oma keha huvides teed. Ja usu mind – ees ootav protsess pakub küllaga rõõme.
Alustagem oma seiklust taimetoitlasena!

Raamat Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma pakub olulist teavet selle kohta, kuidas valmistada toite, sooritada sisseoste ja elada taimetoitlasena. Muu hulgas tuleb siin juttu sellest:
• kuidas valmistada imemaitsvaid roogi tofust,
• kuidas valida lihale aseaineid,
• kuidas tagada organismi täielik valguvarustus,
• kuidas käia õhtustamas koos lihasööjatega.
Lisaks leiad raamatust Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma toitumisalaseid nõuandeid, retsepte oasupi ja vokiroogade valmistamiseks, nippe ja soovitusi, kuidas saada jagu lihaisust, ning palju-palju muud.

Katherine McGuire on üle kahekümne aasta olnud õnnelik taimetoitlane. Ta on elanud rohkem kui kümnes riigis ja kõikjal taimetoidule truuks jäänud. Peamiselt valmivad tema lihavabad road aga kodulinnas Philadelphias.Raamatu „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” sisukord

Raamatu „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” seonduvad märksõnad: toitumine, taimetoitlus, taimetoidud, taimsed toiduained, nõuandedRaamatu „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” tehnilised andmed


„Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” on pehmekaaneline raamat, 144 lk; 8,8 × 14,5 cm; ↔ 1,0 cm; 100 g.


Raamat „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” ilmumisandmed: Varrak, 2018


ISBN/EAN: 9789985343616 (978-9985-3-4361-6)

Ostan „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” hinnaga 9.90Soovitame lisaks väljaandele „Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma” vaadata ka neid trükiseid:


Toortoit
Toortoit

17.90


Brantš
Brantš

19.19


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125