Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Eesti ajaluguKultuurKunst

Ajalugu piltides
History in pictures • История в картинках


„Ajalugu piltides” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.


„Ajalugu piltides” – tutvustus


Eesti Rahva Muuseumi Eesti kultuuriloo püsinäitusel „Kohtumised” on tegelussaal, mis on täis põnevaid kappe. Piki kapiuksi kulgeb ajarada aastanumbrite ja joonistustega, mis annavad edasi ajaloosündmusi või teadussaavutusi. Nii saab hea ülevaate, mis toimus ühel ja samal ajal Eestis ning mujal maailmas.

Raamatus „Ajalugu piltides” rullub põneval moel visualiseerituna lahti Eesti ajalugu kõrvuti maailma ajaloo sündmustega jääaja lõpust tänapäevani välja.

„ERMi tegelussaal on üks ligitõmbavamaid kohti meie majas, sest selle kujundus jutustab Eestile ja maailmale olulisi lugusid,“ sõnas hariduskeskuse metoodik Virve Tuubel. „Nüüd on need lood väga atraktiivsel moel ka raamatus, mida saab kodus pärast muuseumikülastust edasi uurida.”

Raamatu joonistanud kunstnik Siiri Taimla-Rannala lisab: „Üks minu pikaajaline unistus on olnud joonistada üles kogu Eestimaa ajalugu kõrvuti maailma sündmustega. See raamat on nagu visuaalne sümfoonia, mis algab tasaste akordidega mammutite minekust, liigub aina kiirenevas tempos läbi sadade sündmuste ja kulmineerub joonistustega tänapäevast. Usun, et see raamat köidab paljusid, vanusest olenemata.”

„Ajalugu piltides” aitab nii noortel kui ka täiskasvanutel luua seoseid, kinnistada seniseid teadmisi ning saada juurde uusi. Samuti sobib see käsiraamatuks erinevates lõimumisprojektides. Tekstid on nii eesti, inglise kui ka vene keeles, nii et Eestis elavatel välismaalastel ja turistidel on samuti võimalik huvitaval moel end ajalooga kurssi viia.Raamatu „Ajalugu piltides” sisukord

Raamatu „Ajalugu piltides” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Ajalugu piltides” seonduvad märksõnad: rahvuskultuur, kultuuriajalugu, püsinäitused, etnograafiamuuseumid, rahvusmuuseumid, üldajalugu, ajalugu, Eesti (riik)Raamatu „Ajalugu piltides” tehnilised andmed


„Ajalugu piltides” on kõvakaaneline raamat, 231 lk.


Raamat „Ajalugu piltides” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Ajalugu piltides” ilmumisandmed: Eesti Rahva Muuseum, 2023


ISBN/EAN: 9789916718124

Ostan „Ajalugu piltides” hinnaga 35.95Veel üllitisi „Ajalugu piltides” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Ajalugu piltides” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525