Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LasteraamatudAntiik

Mesilane Klaudius


„Mesilane Klaudius” on kõvakaaneline raamat sarjast Laste sõber. Raamatu seisukord: lagunemas.

Mesilane Klaudius kaanepilt – front cover


Autor: John F. Leeming.


Inglise keelest tõlkinud Valve Ristkok.


Originaali pealkiri: Claudius the bee.Sarja nimetus: Laste sõber.
„Mesilane Klaudius” – tutvustus


„LASTE SÕBER” SARJAST ON ILMUNUD:

Ursula M. Williams
VÄIKESE PUUHOBU SEIKLUSED
Onu Peeter, kuulus mänguasjade meister, tegi nii ilusa puuhobuse, et kuldasi ei raatsinud seda müüa. Kui siis onu Peetril läheb halvasti, traavib ta laia maailma teenima raha ja siis tabavad teda eriskummalised seiklused, enne kui saavutab oma õnne. See on kaunis ja lihtsas keeles kirjutatud raamat, mille südamesoojus teeb selle armsaks igale lapsele.

Else Hofmann
VALLATU KUUSEKE JA TEISI MUINASJUTTE
Need raamatud avavad lapsele hoopis uue maailma. Nendes räägivad väikesele lugejale lill teeveerel, seeneke metsas, kaalikad peenral, pajad ja pannid koogis, sõrmkübar ja teised esemed, milledega laps igapäevases elus kokku puutub. Nad jutustavad sellest, mida nad näevad ja üle elavad. Laps ei imesta sugugi, et see kõik nii on, sest lapse mõttekäik on raamatu omaga lähedalt sugulane.

RAHVASTE MUINASJUTTE
on kogu mitme rahva luulevallast. Mary Sarap on valinud neist kauneimad ja eestindanud. Pildid on kunstnik J. Nahalt.

John F. Leeming
MESILANE KLAUDIUS
Torn päästab mesilase ja tänutäheks kutsutakse ta külla mesilas-pessa tutvuma nende huvitava eluga. Kuid osa mesilasi, kellele ei meeldinud poisi külaskäik, tõstavad mässu koos vaablastega. Tänu Tommi vaprusele õnnestub päästa mesilaspesa ja selle isandat Klaudiust ning viia kõik heale lõpule. Raamat on jutustatud arusaadavas keeles ja omab kaasatõmbava sündmustiku.

Else Hofmann
SEENE PEREKOND JA TEISI MUINASJUTTE
Suurepärased joonised on nagu maalitud muinasjutud, nii loomutruud, et laps usub kõiki asju elusalt nägevat. Neljavärvitrükis pildid aitavad tõsta raamatu ilu ja väärtust. Else Hofmann oskab oma lihtsa keelega lastes juba varakult huvi äratada looduse vastu.

K-Ü. „RAHVAÜLIKOOLI”
kirjastusel ilmub noorsoole punasekaaneline sari „MINU RAAMAT”, millesse on koondatud maailmakuulsad noorsooteosed, millede väärtus ei vanane kunagi.Raamatu „Mesilane Klaudius” sisukord

Raamatu „Mesilane Klaudius” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Mesilane Klaudius” seonduvad märksõnad: inglise, lastekirjandus, jutustusedRaamatu „Mesilane Klaudius” tehnilised andmed


„Mesilane Klaudius” on kõvakaaneline raamat, 92 lk; 14,0 × 20,0 cm; ↔ 0,9 cm; 128 g.


Raamat „Mesilane Klaudius” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Mesilane Klaudius” ilmumisandmed: Rahvaülikool, 1939Soovitame lisaks väljaandele „Mesilane Klaudius” vaadata ka neid trükiseid:


Sipsik
Sipsik

19.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525