top design element
Kirjavara raamatupood


Kirjavara online-raamatupood on veel alles noor. Kui Te siit soovitud raamatut ei leidnud, küsige ikka. Võimalik, et raamat on olemas, kuid pole andmebaasi veel jõudnud. Selleks vajutage nupule „Kirjuta meile”, avaneb kirja saatmise vorm.
OstukorvOtsing 


Eestikeelsed raamatudSoomekeelsed raamatudRootsikeelsed raamatudIngliskeelsed raamatudPrantsuskeelsed raamatudSaksakeelsed raamatudVenekeelsed raamatud


Sarjad
Viimati poodi lisatud raamatud
Uued raamatud (2021, 2020)

ANTIIK

Aabitsad 1 uus
Aforismid, tsitaadid, mõtteterad 1 uus
Aiandus, mesindus 5 uut
Ajalugu, poliitika 3 uut
Alternatiivmeditsiin 2 uut
Arhitektuur 2 uut
Arvutid, elektroonika 1 uus
Atlased
Ehitus ja remont
Elulood, mälestused
Eneseabi 4 uut
Esoteerika 1 uus
Filosoofia 1 uus
Folkloor
Fotoalbumid
Fotograafia, filmitehnika
Hobid ja vaba aeg 3 uut
Huumor 2 uut
Ilu ja tervis 1 uus
Ilukirjandus 1 uus
Jooga ja Pilates
Juriidika, õigus
Jõulud
Katastroofid, õnnetused, kuriteod
Keel ja kirjandus
Keeleõpikud
Kehakultuur
Kleepsuraamatud
Kodundus 1 uus
Kokaraamatud 6 uut
Kombed ja etikett
Kultuur
Kunst 1 uus
Käsitöö 3 uut
Laste tegelusraamatud
Lastekasvatus 5 uut
Lasteraamatud 8 uut
Loodus
Loomad, linnud
Luule
Majandus, äri
Meditsiin 2 uut
Muusika
Mängud
Nipiraamatud
Noortele 1 uus
Näidendid
Perioodika
Pildiraamatud, koomiksid 4 uut
Populaarteadus
Psühholoogia 5 uut
Religioon
Seks 1 uus
Sport
Suhted 6 uut
Sõidukid
Sõnastikud, leksikonid 1 uus
Teatmikud 1 uus
Tervis 3 uut
Toiduained, joogid 4 uut
Toitumine 5 uut
Turism
Täppisteadused 1 uus
Veganlus, vegetaarlus 1 uus
Väikelaste raamatud 1 uus
Värvimisraamatud, värviraamatud
Õpikud 4 uut


Meistrimehe käsiraamat naistele
Kuidas teha seda ise ilma küüsi murdmata


Trükise „Meistrimehe käsiraamat naistele Kuidas teha seda ise ilma küüsi murdmata” kaanepilt. Cover picture of „Meistrimehe käsiraamat naistele Kuidas teha seda ise ilma küüsi murdmata”.

Hind: 15.90


Autor: Bridget Bodoano.


Inglise keelest tõlkinud Anne Heinmaa (originaali pealkiri: Handywoman’s Workbook: How to Do It Yourself Without Breaking a Nail).ISBN/EAN: 9789985579558 (978-9985-57-955-8)


„Meistrimehe käsiraamat naistele” on pehmekaaneline raamat, 144 lk; 20,2 × 25,4 cm; ↔ 0,9 cm; 514 g.
Raamatu seisukord: nagu uus.


Raamat „Meistrimehe käsiraamat naistele” on SAUE laos, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel päeval.„Meistrimehe käsiraamat naistele” – tutvustus


Traditsiooniline tööjaotus, mille puhul mehed panevad üles riiuleid, samal ajal kui tänulikud naised koristavad ära segaduse, tunduks tänapäeval veider ja kahtlemata ka poliitiliselt ebakorrektne. Leidub piisavalt tõendeid selle kohta, et tänapäeva naised panevad ise riiulid üles – ja et mehed avastavad majapidamistöödega seotud rõõme. Raamatu Meistrimehe käsiraamat naistele nõuanded ja informatsioon on mõeldud selleks, et julgustada naist kasutama põhilisi tööriistu ja rakendama kodu remontimise alaseid oskusi ja ette valmistama oma kodu fantaasiaküllaseks sisekujunduseks ja stiilseteks täiendusteks. Kujunduslikud võtted on mõeldud selleks, et õhutada ja inspireerida naist asuma lihtsate projektide kallale ja võib-olla kaaluma põhjapanevamaid muudatusi oma kodus.

Kuna järjest rohkem naisi soetab ise endale kodu, jäädes järjest vähem meeste peale lootma, on Meistrimehe käsiraamat naistele salarelvaks ja ükski iseseisev naine ei saa endale lubada luksust ilma selleta läbi ajada. Alates soovitustest põhiliste tööriistade ja tähtsamate kõpitsemisoskuste valdkonnas kuni nõuanneteni lihtsamate koduste remonditööde, kodukujunduse ja kodu korrashoidmise kohta, kergendab Meistrimehe käsiraamat naistele sinu teed kodukujunduse maailma, ilma et sul tarvitseks omada mingeid eelteadmisi. Alates pistiku vahetamisest kuni mööbli kokkumonteerimiseni, vannitoa plaatimisest kodu turvaliseks ja ohutuks muutmiseni. Raamat Meistrimehe käsiraamat naistele on ise tegemise oskustest, milleta ükski omaette elav naine ei peaks läbi ajama.

Asendamatu teejuht algajatele kodukujundamise maailma, suunatud iseseisvatele naistele, kes tahavad kõike ise teha.
Arusaadav informatsioon ja selged juhtnöörid on edasi antud lihtsas keeles mõõduka huumoriga, mis aitab kõpitsemise harrastajatel vältida frustratsiooni ja säilitada head tuju.
Sisaldab stiilseid kujundusideid ja pakub välja lihtsaid projekte alates polüfunktsionaalsest pildiriiulist kuni elegantse kušetini, mis kaunistab iga kodu.
Raamat Meistrimehe käsiraamat naistele on illustreeritud enam kui 45 värvifotoga koos karikatuuride, graafiliste jooniste ja tegevusi etapiviisiliselt kirjeldavate skeemidega.

Pärast moeajakirjaniku karjääri, olles ametis uue kodu kavandamise ja ehitamisega, sai Bridget Bodoano omal nahal tunda, mida tähendab kodus midagi ise ära teha. Ta töötas Conran Shopi pressiesindajana peaaegu kümme aastat ja on käesoleval ajal vabakutseline kirjanik ja raamatukujundaja. Bridget Bodoano teeb kaastööd mitmele väljaandele, nende hulgas World of Interios ja The Independent ning on koostöös Julia Birdiga välja andnud raamatu Lihtne stiil.Raamatuga „Meistrimehe käsiraamat naistele” seonduvad märksõnad: ruumikujundus, naised, remont, meisterdamine, kodumajandus, kodu korrashoid, käsiraamatud, nõuanded


Raamatu „Meistrimehe käsiraamat naistele” ilmumisandmed: Ilo, 2008Soovitame lisaks väljaandele „Meistrimehe käsiraamat naistele” vaadata ka neid trükiseid:


100 NIPPI kodukeemia vallast 1
100 NIPPI kodukeemia vallast 1

Hind: 1.40

100 NIPPI kodukeemia vallast 2
100 NIPPI kodukeemia vallast 2

Hind: 1.40

1001 Do-it-Yourself Hints & Tips
1001 Do-it-Yourself Hints & Tips

Hind: 24.90

1001 little housekeeping miracles
1001 little housekeeping miracles

Hind: 11.90

1001 little ways to save our planet
1001 little ways to save our planet

Hind: 11.90

1001 little ways to spend less and live well
1001 little ways to spend less and live well

Hind: 11.90

108 ideed laua katmiseks
108 ideed laua katmiseks

Hind: 17.90

Äitien kirja
Äitien kirja

Hind: 14.90


© OÜ Kirjavara Raamatupood • Registrikood 16003911 • kirjavara@kirjavara.ee • +372 501 2125

bottom design element