Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LasteraamatudKehakultuurTervis

Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …
Sportliku ja terve elustiili käsiraamat


„Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: .„Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” – tutvustus


Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult... on huvitav ja õpetlik lugemisvara poistele ja tüdrukutele, kes treenivad spordiklubides (või alles kavatsevad seda teha) ning pakub praktilisi soovitusi kuidas tänapäeva kiires elurütmis harrastada tervet eluviisi ja lemmikspordialal paremaid tulemusi saavutada.

Selle käsiraamatu rohked lõbusad illustratsioonid ja kergesti mõistetav keel annavad noorukitele impulsi järeleproovimiseks ja võimaluse valida ning teevad paljud asjad selgemaks.

Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult... aitab spordiklubide treeneritel, kooli- ja lasteaiapedagoogidel tõsta õppe-treeningprotsessi taset ja suurendada hoolealuste ohutust.

Raamat annab lastega tegelevatele inimestele konkreetseid ideid ja uut motivatsiooni edasiseks tööks, oma erialaste oskuste ja spordimeditsiinialaste teadmiste iseseisvaks täiendamiseks.

Siit leiavad kasulikke näpunäiteid ka väikelaste vanemad – nad võivad suurema kindlustundega juba kodus alustada oma lapse tervise- ja kehalise kasvatusega.

Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult... on ka hea kingitus nendele, keda armastate ja kellesse usute ning võib saada pikemaks ajaks teie pere käsiraamatuks ja saatjaks tulevaste võitude juurde.Raamatu „Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” sisukord

Raamatu „Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” seonduvad märksõnad: sport, füüsiline aktiivsus, kehaline kasvatus, tervislik eluviis, tervishoid, tervislik toitumine, treening, kehalised harjutused, käsiraamatud, lastekirjandusRaamatu „Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” tehnilised andmed


„Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” on pehmekaaneline raamat, 207 lk; 14,9 × 21,0 cm; ↔ 1,1 cm; 320 g.


Raamat „Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” ilmumisandmed: Citylux, 2005


ISBN/EAN: 9949130964 (9949-13-096-4, 4740438009164)Soovitame lisaks väljaandele „Tervise ABC tulevastele meistritele ja mitte ainult …” vaadata ka neid trükiseid:


Sipsik
Sipsik

19.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525