Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid
Безопасность на судне: стандартные фразы безопасности ИМО для общения на море


„Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: tiitellehel tegevuse lõpetanud tõlkebüroo pitser, esikaane nurgad paari mm ulatuses liimist lahti.

Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid Безопасность на судне: стандартные фразы безопасности ИМО для общения на море kaanepilt – front cover

Hind: 24.90


Kollektiivautorid: International Maritime Organization.


Inglise keelest tõlkinud Elna Aun, Rein Niidas.


Originaali pealkiri: IMO standard communication phrases.

„Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” – tutvustus


Laevanduses on kujunenud vaieldamatuks tavaks, et enda arusaamiseks tegemisel teistele laevadele või kaldajaamale kasutatakse inglise keelt. Meremeeste abistamiseks töötas IMO välja ühtsed väljendid (fraasid), mida kõik meremehed peaksid mõistma üheselt.
Merendusspetsialistide ja tõlkijate tööna on valminud nende fraaside tõlge eesti ja vene keelde. Raamat „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” peaks oluliselt kergendama eesti ja vene keelt kõnelevate meremeeste ning ka vastavate kaldateenistuste ja muude asjaosaliste organisatsioonide selgitusi hädaolukorras olles või mõista olukorda, milles on kolleegid teisel laeval, samuti tulekahju puhkemisel ning muudes vastavates olukordades nii maal kui ka merel.

Raamatus „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” on tekst inglise, eesti ja vene keeles.Raamatu „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” sisukord

Raamatu „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” seonduvad märksõnad: merendus, meresõit, mereohutus, laevad, inglise keel, eesti keel, vene keel, oskussõnastikudRaamatu „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” tehnilised andmed


„Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” on pehmekaaneline raamat, 228 lk; 11,0 × 16,5 cm; ↔ 1,4 cm; 178 g.


Raamat „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” ilmumisandmed: Euroülikool, 2000


ISBN/EAN: 9789985920961 (9985-9209-6-1, 9985920961)

Ostan „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” hinnaga 24.90Soovitame lisaks väljaandele „Ohutus laeva pardal: IMO meresidepidamise ohutusfraasid” vaadata ka neid trükiseid:


Sõlmed
Sõlmed

12.99


Sümbolid
Sümbolid

17.50


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125