Ostukorv
Kirjavara raamatupood




Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.




Teemad: MuusikaÕpikudNoodid

Muusika põhiõpetus
Õpik pedagoogiliste instituutide üliõpilastele


„Muusika põhiõpetus” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud, sisu väga heas korras, kaante nurgad pisut kulunud.

Muusika põhiõpetus Õpik pedagoogiliste instituutide üliõpilastele kaanepilt – front cover

Hind: 14.74


Autor: Elga Ainsalu.


Kujundanud Ants Säde.




„Muusika põhiõpetus” – tutvustus


Raamatus „Muusika põhiõpetus” on püütud muusika elementaarteoreetilisi probleeme selgitada lühidalt, haarates nende põhiolemust ja seost üksteisega. Lisaks muusikateoreetilisele materjalile on raamatus käsitletud ka muusika-ajaloolisi teemasid, vormiõpetust, instrumentide tundmist ja muid küsimusi.



Raamatu „Muusika põhiõpetus” sisukord

Raamatu „Muusika põhiõpetus” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Muusika põhiõpetus” seonduvad märksõnad: muusika, muusikaõpetus, muusikateooria, elementaarteooria, pedagoogikakõrgkoolid, kõrgkooliõpikud



Raamatu „Muusika põhiõpetus” tehnilised andmed


„Muusika põhiõpetus” on kõvakaaneline raamat, 192 lk; 15,0 × 22,2 cm; ↔ 1,5 cm; 266 g.


Raamat „Muusika põhiõpetus” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Muusika põhiõpetus” ilmumisandmed: Valgus, 1968

Ostke raamat „Muusika põhiõpetus” hinnaga 14.74



Soovitame lisaks väljaandele „Muusika põhiõpetus” vaadata ka neid trükiseid:


Ilomaile
Ilomaile

21.70


Algus
Algus

29.79






© Kirjavara Raamatupood OÜ • Registrikood 16003911 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125