Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad
Raamat-märkmik


„Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad Raamat-märkmik kaanepilt – front cover

Hind: 15.90


Autor: Maia Tihvan.


Keeletoimetaja: Anu Rooseniit. Kujundanud Loori Paadik.
„Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” – tutvustus


Mida kinkide inimesele, kellel on juba kõik olemas?

See raamat-märkmik oma pere pühade, traditsioonide ja kõige muu olulise kirjapanemiseks on ilus, väärtuslik ja ainulaadne kingitus – sünnipäevaks, soolaleivapeoks, pulmadeks, lapse sünni puhul, ühist kooselu alustanud paarile, argisel küllaminekul.
Raamat-märkmik „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” sobib nii mehele kui ka naisele, nooremale ja vanemale. Iseendale eelkõige.

Mis on see, mis teeb Sinu pere jaoks jõuludest jõulud, jaanidest jaanid ning eriliseks pühapäevad?
Raamat-märkmik „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” kutsub Sind tähele panema, üles märkima ja jäädvustama oma pere olulisi traditsioone. See on justkui lõuend, millest lood koos pere ja lähedastega kauni, suurepärase ja tähendusrikka kunstiteose – hindamatu väärtusega perekonnareliikvia, mille vilju nautida ise ning mida oma lastele ja tulevastele põlvedele edasi anda.

Raamat-märkmikus „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” on esile toodud leheküljed enamlevinud tähtpäevade, kalendrikuude, nädalapäevade ning inimelu oluliste ja edasiviivate sündmuste üles tähendamiseks.
Lisaks järgnevad loetelud: Eesti rahvuspühad, riigipühad, riiklikud tähtpäevad, Eesti lipupäevad, Eestis ja maailmas enamlevinud tähtpäevad.

Armastuse, headuse ja hingesoojusega loodud raamatus on 112 lehekülge ning 24 × 17 cm formaat on kirjutamiseks ja sissekannete tegemiseks väga mugav.

Huvitav võimalus raamatu kasutamiseks – tee sissekandeid igale oma lapsele eraldi, tema enda raamatusse. Täiskasvanuks saades ja oma elu alustades saab laps selle raamatu kaasa. Hiljem kooselu alustades loob uus perekond omakorda uued traditsioonid, mis tulevad kaasa ühe või teise elukaaslase algperedest ning Sinu kirjapandu aitab noorel perel üle võtta just need kõige kallimad ja väärtuslikumad traditsioonid.Raamatu „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” sisukord

Raamatu „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” seonduvad märksõnad: tähtpäevad, pühad, traditsioonid, kalendrid, märkmikud, kinkeraamatudRaamatu „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” tehnilised andmed


„Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” on kõvakaaneline raamat, 112 lk; 17,6 × 24,7 cm; ↔ 1,3 cm; 437 g.


Raamat „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” ilmumisandmed: Fonterego OÜ, 2019


ISBN/EAN: 4744794010178

Ostan „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” hinnaga 15.90Soovitame lisaks väljaandele „Meie pere traditsioonid, pühad ja tähtpäevad” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125