Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KunstiõpikudKunstÕpikud

Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas


„Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” on pehmekaaneline raamat sarjast Igaühe kunstiõpik. Raamatu seisukord: praktiliselt uus, kaante servades minimaalsed kulumisjäljed.

Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas kaanepilt – front cover

Hind: 37.97


Autor: Ann Blockley.


Inglise keelest tõlkinud Triin Olvet.


Originaali pealkiri: Learn to paint country flowers in watercolour.Sarja nimetus: Igaühe kunstiõpik.
„Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” – tutvustus


Raamatu autor Ann Blockley jagab oma kunstnikukogemusi ja kutsub lugejaid osa saama akvarellide võluvast maailmast. Praktiline ja kergesti järgitav raamat „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” annab algajaile asjatundlikke juhiseid kõiges, mis puudutab akvarellimaali ning julgustab proovima ja katsetama.

Üsna palju ruumi pühendab kunstnik harjutustele, mis abistavad erinevate tehnikate tundmaõppimisel. Lugeja saab põhjaliku ülevaate ka lillede maalimisel vajaminevatest värvidest, nende segamisest, vedeldamisest jne.

Iga teema juurde on autor lisanud näited maalidest, mille toel kunstnik oma töövõtteid selgitab. Nelja tema akvarelli valmimine on raamatu lõpuosas aga samm-sammult lahti seletatud.Raamatu „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” sisukord

Raamatu „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” seonduvad märksõnad: lillemaal, akvarellmaal, maalitehnikad, kunstiõpetus, õpikudRaamatu „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” tehnilised andmed


„Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” on pehmekaaneline raamat, 64 lk; 21,0 × 27,5 cm; ↔ 0,6 cm; 260 g.


Raamat „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” ilmumisandmed: TEA Kirjastus, 2006


ISBN/EAN: 9789985715239 (9985-71-523-3, 9985715233)

Ostan „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” hinnaga 37.97Raamatuga „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Igaühe kunstiõpik: õied põllult ja taluaiast akvarellitehnikas” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525