Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Feng shuiTervisMood, kosmeetika

Feng shui’ga šikiks
Muutke oma elu julgelt ja stiilselt


„Feng shui’ga šikiks” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Feng shui’ga šikiks Muutke oma elu julgelt ja stiilselt kaanepilt – front cover


Autorid: Carole Swann Meltzer, David Andrusia.


Inglise keelest tõlkinud Tiia Rinne.

„Feng shui’ga šikiks” – tutvustus


Feng shui meister Carole Swann Meltzer ja David Andrusia esitlevad feng shui’d uuel viisil: selle asemel et rakendada feng shui’d oma ümbruses, rakendage seda oma keha heaks. Õppige kasutama värvi, rõivaste lõiget, materjali ja stiili – isegi aksessuaare ja juustevärvi – selleks et hoogsalt edendada oma karjääri, ergutada loovust, kindlustada endale hea tervis, saavutada küllust, tõmmata ligi armastust, mida te nii väga väärite.

Veel õppige tõhusaid meditatsioonitehnikaid, et saavutada keskendatus kõiges, mida te teete, samuti kergeid harjutusi, mis lisavad teile energiat. Raamat Feng shui’ga šikiks aitab teil saavutada oma suurimad eesmärgid ning õitseda igas eluvaldkonnas – täna, homme ja igavesti.Raamatu „Feng shui’ga šikiks” sisukord

Raamatu „Feng shui’ga šikiks” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Autorilt: „Selles raamatus kohtute inimestega elust enesest. Võib-olla on lugu maha kirjutatud teie naabrimehe või -tüdruku sekeldustest. Olge ettevaatlik! Kui te seda pöördumist loete, siis olge ikka valvas, sest teie taga võib just seisatada mõne võõrriigi teenistuja, kes otsib raamatutest ja perioodilistest väljaannetest huvitavat materjali, mida oma peremeestele saata. Ümbruskonnas võib kohata petiseid, värvilise metalliga hangeldajaid, väljapressijaid, endise Nõukogude Liidu rahvaste jõukude liikmeid, auto- ja taskuvargaid, pisisulisid, riigiriisujaid, kupeldajaid, marodööre ja teisi kahtlaseid tegelasi. Ja imede ime, on ka selliseid nagu te isegi. See tähendab ausaid inimesi. Võib-olla on selliseid rohkemgi, võib-olla on selliseid isegi palju enam kui neid teisi, sest kogu selle kirju seltskonnaga kohtutegi käesolevas raamatus.”


Raamatuga „Feng shui’ga šikiks” seonduvad märksõnad: inimsuhted, karjäär (teenistuskäik), tervis, mood, rõivastus, käitumismuutused, feng shui, elulaadRaamatu „Feng shui’ga šikiks” tehnilised andmed


„Feng shui’ga šikiks” on kõvakaaneline raamat, 229 lk; 15,0 × 21,6 cm; ↔ 1,8 cm; 422 g.


Raamat „Feng shui’ga šikiks” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Feng shui’ga šikiks” ilmumisandmed: Ersen, 2003


ISBN/EAN: 9789985766453 (9985-76-645-8, 9985766458)Soovitame lisaks väljaandele „Feng shui’ga šikiks” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525