Kas kõik on juhus?


„Kas kõik on juhus?” on pehmekaaneline raamat sarjast Tarkusepuu. Raamatu seisukord: nagu uus.


Kas kõik on juhus? kaanepilt – front cover


Autor: Stefan Klein.


Inglise keelest tõlkinud Krista Räni.


Originaali pealkiri: Alles Zufall: die Kraft, die unser Leben bestimmt.


Toimetanud Malle Kiirend. Kujundanud Merike Tamm.


Sarja nimetus: Tarkusepuu.
„Kas kõik on juhus?” – tutvustus


Tundub, et meie üha hõlmamatumas maailmas on elu muutumas juhuse mängukanniks. Me võime püüda end kaose eest kaitsta, ent juhusest meil pääsu pole. Biofüüsiku haridusega Stefan Klein selgitab uusimatele teadusuurimustele toetudes, mis roll on saatusel meie elus ning miks on meie ajju nii tugevalt programmeeritud usk kõrgemasse ettemääratusse.

Ühelt poolt me igatseme oma ellu ootamatuid olukordi, samas tekitab kõik see, mida ei ole võimalik kontrollida ja plaanida, meis ka hirmu. Raamatust leiab võluva ja veenva käsitluse, kuidas ebakindlusest tulenevate stressidega toime tulla ja paremini ära kasutada võimalusi, mida pakub ettenägematus.

Maailma edukaim saksakeelne teaduskirjanik Stefan Klein (1965) on õppinud analüütilist filosoofiat ja füüsikat ning teinud teadustööd teoreetilise biofüüsika vallas. Kirjutamisele pühendus ta sellepärast, et „tahtis äratada inimestes vaimustust reaalsuse üle, mis on põnevam kui mis tahes kriminull”.Raamatu „Kas kõik on juhus?” sisukord

Raamatu „Kas kõik on juhus?” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kas kõik on juhus?” seonduvad märksõnad: paratamatus ja juhuslikkus, juhuslikud protsessid, põhjuslikkus, tähendus, mõtlemine, taju, metafüüsika, vaimufilosoofia, kognitiivne psühholoogia, analüütiline psühholoogiaRaamatu „Kas kõik on juhus?” tehnilised andmed


„Kas kõik on juhus?” on pehmekaaneline raamat, 350 lk; 13,3 × 20,0 cm; ↔ 1,7 cm; 404 g.


Raamat „Kas kõik on juhus?” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Kas kõik on juhus?” ilmumisandmed: Varrak, 2015


ISBN/EAN: 9789985333136 (978-9985-3-3313-6, 9789985332887 (sari))Veel üllitisi raamatu „Kas kõik on juhus?” autori(te)lt:

Raamatuga „Kas kõik on juhus?” samast sarjast:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125