Teemad: KeeleõpikudAntiik

Igauņu valodas mācība
Läti keele õpik


„Igauņu valodas mācība” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: kaaned lagunenud, esikaas ja esimene köitevihik köitest lahti, sisu on loetav ja kasutatav.

Igauņu valodas mācība Läti keele õpik kaanepilt – front cover

Hind: 24.90


„Igauņu valodas mācība” – tutvustus


Olgugi, et läbikäimine eestlaste ja lätlaste vahel on vägagi elav, on seni puudunud vastav õpiraamat üksteise otseseks mõistmiseks. Baltimaa väikerahvaste suur võõrkeelte oskus on ikka neid ahvatlenud tarvitama saksa või vene keelt abikeeleks.
Käesolev õpik ilmub esimese läti keele õpetusena eestlastele. Seepärast on tulnud teha selle ala pioneeritööd. Isegi saksa või muus keeles pole ilmunud õpikut, mis käsitleks oleviku läti keelt.
Komplitseeritud on see ülesanne olnud veel sellepärast, et raamatut on tahetud teha paralleelselt kasutatavaks nii eestlastele kui lätlastele. Raamatu päämiseks ülesandeks on reisijate vajaduste rahuldamine.Raamatu „Igauņu valodas mācība” sisukord

Raamatu „Igauņu valodas mācība” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Igauņu valodas mācība” seonduvad märksõnad: eesti keel, läti keel, õpikudRaamatu „Igauņu valodas mācība” tehnilised andmed


„Igauņu valodas mācība” on pehmekaaneline raamat, 193 lk; 12,0 × 18,7 cm; ↔ 1,6 cm; 224 g.


Raamat „Igauņu valodas mācība” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Igauņu valodas mācība” ilmumisandmed: Noor-Eesti, 1937

Ostan „Igauņu valodas mācība” hinnaga 24.90Soovitame lisaks väljaandele „Igauņu valodas mācība” vaadata ka neid trükiseid:


Tere!
Tere!

23.32


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125