Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Haridus, pedagoogikaSuhted, suhtlemineMeditsiin

5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks


„5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud, esikaane nurgad veidi paindes, tagakaane ülanurgas mitu pikka murdejoont, alanurgas samuti 1.

5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks kaanepilt – front cover

Hind: 27.97


Autor: Colette de Bruin. Eessõna autor: Agnes Weber.


Hollandi keelest tõlkinud Kaari Antzon.


Originaali pealkiri: Geef me de 5.


Kujundanud Wim Harzing. Illustratsioonid: Wim Harzing.
„5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” – tutvustus


„5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” on raamat lapsevanematele ja pedagoogidele andmaks nõu, kuidas kasvatada ja juhendada autismiga last. Raamatu lähtekohaks on autismiga lapse vajadus selguse ja etteaimatavuse järele. Võib öelda, et laps sirutab oma käe abi järele ja ootab, et me sellest kinni haaraks: laps vajab, et ütleksime talle, MIS on tema ülesanne, KUIDAS ta seda tegema peab, KUS ja MILLAL see toimub ja KES on sinna kaasatud? Need viis küsimust on raamatus kirjeldatava meetodi põhipunktid. Viie küsimuse meetod selgitab, millised probleemid tekivad autismiga lapsel igapäevatoimingutes, ning annab aimu, kuidas nende probleemidega toime tulla.

Raamat „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” õpetab lugejat maailma vaatama läbi autismiga lapse silmade ehk kasutama auti-prille. See aitab lapsevanemal või kasvatajal probleemide põhjuseid analüüsida läbi lapse silmade ning leida lahendus, mis sobib nii lapsele kui ka teda ümbritsevatele inimestele.

Colette de Bruin-Wanroy töötab koolitajana ja hariduslike erivajaduste koordinaatorina, olles pühendunud autismiga ja intellektipuudega laste ja nende perede aitamisele. Ta on viie autismiga kasulapse ema ja ta on üles kasvanud Aspergeri sündroomiga isaga.

Raamat annab lugejale hulga praktilisi oskusi ja näpunäiteid, mida igapäevaelus kasutada ja soovi korral enda vajaduste jaoks kohandada.Raamatu „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” sisukord

Raamatu „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” seonduvad märksõnad: autism, Aspergeri sündroom, erivajadustega lapsed, vaimupuudega lapsed, lapse areng, suhtlemine, kodune kasvatus, eripedagoogika, nõuandedRaamatu „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” tehnilised andmed


„5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” on pehmekaaneline raamat, 184 lk; 17,0 × 24,1 cm; ↔ 1,1 cm; 330 g.


Raamat „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” ilmumisandmed: Eesti Autismiühing, 2014


ISBN/EAN: 9789949926923 (978-9949-9269-2-3)

Ostan „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” hinnaga 27.97Soovitame lisaks väljaandele „5 küsimust: praktiline juhend autismiga lapse kasvatamiseks” vaadata ka neid trükiseid:


Koolitugi
Koolitugi

19.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525